м. Черкаси, бул. Шевченка 150/2
пн-пт 9:00-18:00сб 9:00-13:00
Про клініку

Наша стоматологія розташована в тихому центрі Черкас, на розі бульвара Шевченка та вулиці Івана Франка! Ми будемо раді надати Вам будь-яку стоматологічну допомогу на самому високому професійному рівні, використовуючи сучасне обладнання, матеріали та технології від найкращих світових виробників.

Знайомство зі стоматологією пропонуємо почати з приймальні, де Вас завжди привітно зустрінуть, запропонують кави, чаю, а також розкажуть Вам про всі послуги, які ми пропонуємо, ознайомлять з технологіями і просто допоможуть розібратися в усіх заплутаних коридорах під назваю стоматологія. Адміністратор завжди знайде зручний для вас час для розширеної консультації лікаря, де Ви матимете змогу за допомогою відеороликів, мультимедіа та фотографій ознайомитись із запропонованим Вам лікуванням.

Гордістю нашої стоматології являються дипломи та сертифікати, які підтверджують рівень нашої підготовки, а також право на проведення всіх лікувальних та хірургічних маніпуляцій, які будуть Вам запропоновані. Ми гарантуємо Вам: безпеку, якість та високий професіоналізм проведеного втручання. Не всі стоматологічні кабінети в Черкасах турбуються про своїх клієнтів, як ми. В нас працюють програми “АнтиСпід” та “Антигепатит”. Якість стерилізації контролює комп’ютер та індикатор, а всі стерильні пакети відкриваються в присутності пацієнта. Встановлені нами в усіх приміщеннях стоматологічні установки запобігають перехресному інфікуванню пацієнтів. Основна частина інструментів, яка нами використовується, одноразова. Решта інструментів проходить повний цикл дезінфекції та стерилізації за допомогою сучасного обладнання.

Відмінною особливістю нашої стоматології являється надання великого обсягу хірургічної допомоги, дозволеної в амбулаторних умовах (такий асортимент послуг ніякі інші стоматологічні кабінети в Черкасах, крім нас, не пропонують), всі втручання проводяться в окремій сертифікованій операційній, а не в звичайному кабінеті зі змішаним прийомом. Поряд з видаленням зубів будь-якої складності, ми пропонуємо своїм пацієнтам також і відновлювальні операції, як-от: імплантація, кісткова та тканинна аугментації, клаптеві операції тощо.

Імплантація – це вживлення в кісткову тканину пацієнта титанового стрижня (імпланта), на який в подальшому буде одягнена коронка, яка нічим не відрізняється від сусідніх зубів. В своїй практиці ми використовуємо кілька систем імплантів, основними з яких є системи Alpha-Bio, MIS – виробництва Ізраїль, Direct (США), Euroteknika (Франція) і брендова система Ankylos виробництва Німеччини. Імпланти Ankylos мають довічну гарантію від фірми-виробника та сервіс в будь-якій країні світу. Імплант входить в п’ятірку кращих світових виробників і випускається понад двадцять років, маючи велику наукову базу спостережень.

Стоматологія Соболевського — найкраще місце для лікування та протезування зубів в Черкасах!