м. Черкаси, бул. Шевченка 150/2
пн-пт 9:00-18:00сб 9:00-13:00
Блог UA
Імплантація-сучасна методика щодо вирішення проблем з відсутністю зубів. Операція по відновленню цілісності зубного ряду має на увазі хірургічне втручання-вживлення титанового гвинта в кістку. Хто винен, якщо імплантат не прижився - пацієнт або стоматолог? Що може стати причиною відторгнення імпланта? Як допомогти штучної конструкції швидше прижитися?
Докладніше
Загоєння після імплантації, як і після будь-якого іншого хірургічного втручання, займає деякий час. Щоб відновлювальний період пройшов швидко і без ускладнень, слід правильно доглядати за прооперованим ділянкою. Як довго після операції пацієнт відчуває біль? Від яких факторів залежить швидкість загоєння? Що робити, якщо запалилася ясна?
Докладніше
Красива посмішка і рівні здорові зуби - привілей людей будь-якої вікової категорії. Чи має імплантація зубів обмеження за віком? Дане питання цікавить і молодих, і літніх людей, для яких вирішення проблем з відсутністю зубних одиниць стоїть особливо гостро. Які протипоказання і особливості в проведенні операції характерні для кожного життєвого етапу?
Докладніше
Запалення пародонту - найбільш поширене захворювання ротової порожнини. Чи проводять імплантацію при пародонтозі і пародонтиті? Чи не є дані захворювання протипоказаннями до проведення операції по відновленню зубного ряду? Як проходить підготовка до процедури і які способи лікування застосовуються в сучасній стоматологічній практиці?
Докладніше
"Чи боляче ставити зубний імплант?"- цим питанням задаються всі пацієнти, яким належить дана операція. Від яких показників залежить вибір знеболюючого препарату, який буде вводитися перед імплантацією? Які методики застосовують сучасні стоматологічні клініки для безболісного і комфортного лікування?
Докладніше
Лікування зубів уві сні-можливість без болю і психологічного дискомфорту відновити функціональність і естетику зубного ряду. У стоматологічній практиці загальний наркоз застосовується для лікування зубів у дорослих і дітей. У чому переваги даної методики? Чи завдає шкоди наркоз організму або це черговий міф?
Докладніше
Привчати малюка піклуватися про здоров'я зубів і регулярно відвідувати стоматологічну клініку необхідно з появою перших молочних зубів. Перший візит до стоматолога - хвилюючий момент і для дитини, і для дорослого, тому потрібно відповідально поставитися до пошуку дитячого лікаря. Як розпізнати хорошого дитячого стоматолога, який подружитися з маленьким пацієнтом?
Докладніше
Taking care of your teeth is taking care of your own health. Modern dentistry solves problems of any complexity, allowing you to return the former aesthetic appearance and functionality of the dental system. Prosthetics or implants - which method of restoring the dentition will be the least traumatic and safest? What are the advantages and disadvantages of each method of replacing native teeth with artificial structures?
Докладніше
Багато людей при одному тільки згадці про стоматологічному кабінеті відчувають боязнь. Як допомогти пацієнтові побороти страх і зробити процес лікування максимально комфортним і легким? Медикаментозний сон застосовується в стоматології для подолання страху, зниження емоційного дискомфорту, розслаблення. У чому відмінність між седацією і наркозом? Які є показання до проведення процедури і чи існують побічні ефекти при седативної анестезії?
Докладніше