м. Черкаси, бул. Шевченка 150/2
пн-пт 9:00-18:00сб 9:00-13:00
Послуги стоматології

Контурування ясен

Контурування ясен – збільшення коронки зуба шляхом підняття або висічення країв/краю ясен. Стоматологічна операція проводиться з метою поліпшення естетики, як самостійна процедура, а також для подальшого терапевтичного та ортодонтичного лікування.

 Суть операції полягає в подовженні коронки зуба і відновленні / вирівнюванні неоднакових країв ясен, що дозволяє досягти гармонії між білими і червоними тканинами в ротовій порожнині.

 Перед операцією стоматолог проводить ретельний огляд, щоб визначити обсяг тканин зуба, його зовнішню структуру і товщину емалі. Сама процедура нескладна і займає приблизно 20-30 хвилин, проводиться під місцевою анестезією. У сучасній стоматології застосовують новітні технології, що робить процес швидким і безболісним.

Після проведення контурування стоматолог дасть рекомендації по дотриманню гігієни ротової порожнини в післяопераційний період. Бажано утриматися від вживання гарячих напоїв і їжі в перші два-три дні після пластики, не навантажувати прооперовану частину ротової порожнини.

У нашій клініці контурування ясен проводиться швидко, безболісно і на найвищому рівні!