м. Черкаси, бул. Шевченка 150/2
пн-пт 9:00-18:00сб 9:00-13:00
Послуги стоматології

Лінгвальні брекети

Красива посмішка дарує впевненість у кожному кроці. Із-за неправильного прикусу, кривих зубів і інших аномалій зубної щелепи люди можуть відчувати скутість. Сучасна ортодонтія використовує передові методики по вирівнюванню зубів. Зробити посмішку рівною і красивою можна непомітно для оточуючих за допомогою лінгвальних брекетів. Тепер не потрібно соромитися, що «залізяки будуть кидатися в очі”, адже конструкція кріпиться до задньої поверхні зубів.

Чому пацієнти вибирають лінгвальні брекети:

– не видно на зубах;

– фіксуються до піднебінної або язичної сторони;

– коректують будь-які порушення: збільшені щілини між бічними і передніми зубами, втоплена та виступаюча щелепа, перехресний, відкритий і глибокий прикус;

– ризик виникнення карієсу і запалення ясен менший, у порівнянні з зовнішніми брекет-системами.

Недоліки:

– тривалий період лікування;

– складність гігієни ротової порожнини;

– ймовірність впливу на дикцію;

– довгий період звикання.

 До недоліків слід віднести дорожнечу лінгвальних брекетів, що обумовлено складністю виконання ортодонтичної процедури і естетичністю конструкції. Перед встановленням брекет системи проводиться повна санація порожнини рота: лікування карієсу і його можливих ускладнень, усунення запальних процесів, зняття зубного каменю.

 По завершенню лікування робиться зліпок, по якому моделюється брекет-система (на її виготовлення потрібно 2-4 тижні). Потім конструкція фіксується і підганяється під плоскі брекети.

Скільки часу займає лікування?

– Один раз на місяць необхідно приходити в клініку для підкручування скоб.

– Раз на півроку потрібно проводити гігієнічну чистку.

– Через 1,5-2,5 року – зняття конструкції (тривалість носіння індивідуальна для кожного окремого випадку).

Ортодонт нашої клініки проведе інструктаж щодо правильного догляду за брекетами і ротовою порожниною. Лінгвальні брекети – вірне рішення для всіх і кожного, хто хоче вирівняти зуби, але соромиться носити брекети.