м. Черкаси, бул. Шевченка 150/2
пн-пт 9:00-18:00сб 9:00-13:00
Послуги стоматології

Мікроімпланти

Мікроімпланти – передова методика в сучасній ортодонтії. Гвинти з титану або його сплаву дозволяють значно прискорити процес лікування і спрогнозувати точніші результати. Мікроімпланти встановлюються в кісткову тканину нижньої чи верхньої щелепи (між зубними коренями в точно визначену ортодонтом зону) і є опорою для переміщення зубів при ортодонтичному лікуванні. Такий метод дає можливість фахівцеві контролювати процес без участі пацієнта.

Розміри мікроімпланта нагадують крихітний гвинт довжиною 6-12 мм і шириною 1.5-2 мм, легко викручується (коли перестає бути потрібним) без застосування анестезії. Вкручується він в кісткову тканину із застосуванням місцевої анестезії, сам процес займає 5-10 хвилин.

 Мікроімплантація вирішує завдання щодо виправлення неправильного прикусу (глибокого, перехресного і відкритого), сильної скупченості зубів і інших порушень. Застосування мікроімплантів не тільки прискорює процес лікування, але також дозволяє уникнути хірургічного втручання. Ортодонт нашої клініки проведе повну діагностику порожнини рота, визначить правильний метод вирівнювання зубів. Ми робимо все залежне від нас, щоб кожен клієнт дарував свою посмішку оточуючим.