м. Черкаси, бул. Шевченка 150/2
пн-пт 9:00-18:00сб 9:00-13:00
Послуги стоматології

Відбілювання зубів

Красива білосніжна усмішка – потужна зброя, яка нищить багатьох. Але зуби регулярно піддаються впливу найрізноманітніших речовин, здатних змінити відтінок зубної емалі. Щоб повернути собі голівудську посмішку, слід звернутися в стоматологічну клініку. Сучасні методики по відбілюванню зубів вже за годину допоможуть здійснити диво – білосніжні зуби, про які ви мріяли.

Однією з кращих на сьогоднішній день систем є Opalescence, яка завоювала популярність у багатьох країнах світу. Основні переваги даної методики: мінімальний час на проведення процедури, низька чутливість, довгостроковий результат.

У сучасній стоматології не існує медичних показань, за якими фахівець може призначити відбілювання зубів. Пацієнти звертаються за допомогою до професіоналів з метою поліпшення естетики.

Основні причини зміни кольору емалі:

– наслідки прийняття антибіотиків (тетрациклін надає світло-жовтий або коричневий відтінок);

– куріння, вживання кави та кавових напоїв;

– флюороз (виникає при вживанні води з підвищеним вмістом фтору);

– вікові зміни.

Відбілювання зубів допоможе вирішити ці проблеми без найменшої шкоди для емалі. Пацієнти можуть звернутися в клініку, де за всього за один сеанс ваша усмішка засяє білизною. Також, використовуючи систему відбілювання Opalescence, кожен має змогу провести процедуру в домашніх умовах. В такому випадку стоматолог виготовляє капу для індивідуального використання. Результат ви побачите вже після першого застосування.

 Перед процедурою необхідно провести повну санацію ротової порожнини, видалити камені.

 Існують також протипоказання до проведення відбілювання зубів:

– вік до 18 років;

– брекети та інші ортодонтичні конструкції;

– запальні процеси на яснах і слизовій оболонці ротової порожнини;

– вагітність і період лактації;

– алергічні реакції на компоненти гелю.

 Після проведення процедури рекомендується протягом 5-7 днів утриматися від вживання певних напоїв і продуктів: кава, червоне вино, чай, шоколад, соуси.

Відбілювання зубів в нашій клініці – м’який і найбільш щадний шлях до білосніжної голлівудської посмішки.