м. Черкаси, бул. Шевченка 150/2
пн-пт 9:00-18:00сб 9:00-13:00
Послуги стоматології

Професійна гігієнічна чистка зубів

Професійна гігієнічна чистка зубів – найкраща профілактика виникнення карієсу і інших стоматологічних захворювань. Відвідувати лікаря-гігієніста слід два рази на рік. У багатьох країнах світу ця процедура є обов’язковою і входить в програму медичного страхування.

У важкодоступних місцях (міжзубних проміжках, пародонтальних кишенях) видалити повністю наліт за допомогою щітки практично неможливо, що в подальшому може призвести до виникнення каменю, розвитку карієсу. Неприємний запах із рота, ясна, що кровоточать, утворення нальоту і зубного каменю – основні причини для проведення гігієнічної чистки зубів. Адже профілактика набагато приємніша і дешевша, ніж сам процес лікування.

 У сучасній стоматології використовуються передові методики по проведенню якісної чистки зубів. В ході процедури лікар-гігієніст проводить огляд ротової порожнини, видаляє камені і наліт за допомогою піскоструминних і ультразвукових апаратів. Також проводиться шліфування та полірування пломб. Після цього зуби фторують (покривають спеціальним захисним складом з високим вмістом фтору) для мінералізації і зміцнення емалі, що є профілактикою карієсу та інших захворювань ротової порожнини.

 Професійна гігієнічна чистка зубів не тільки попереджає виникнення різних стоматологічних захворювань, але також покращує естетичний вигляд.

 Після проведення процедури фахівець проводить індивідуальну консультацію по правилах догляду за порожниною рота.