м. Черкаси, бул. Шевченка 150/2
пн-пт 9:00-18:00сб 9:00-13:00
Послуги стоматології

Протезування на імплантатах

Несвоєчасне або неправильне лікування зубів, травми зубної щелепи можуть призвести до втрати одного і навіть декількох зубів. Сучасна стоматологія застосовує різні методики по відновленню зубного ряду. Протезування на імплантатах – справжнє досягнення в стоматологічній практиці.

Такий спосіб протезування дозволяє відновити як один зуб, так і цілий зубний ряд. Перевага даного методу – тривалий термін служби зуба, простота заміни коронки. Імплант – титановий корінь, який вкручується в кісткову тканину (не в ясна, як помилково вважають багато пацієнтів).

Як правило, процедура проходить в два етапи. При першому відвідуванні стоматолог встановлює стержень, який має зріднитися з кістковою тканиною (3-5 місяців). По закінченню цього періоду пацієнт повторно відвідує стоматологічну клініку, де йому встановлюють абатмент (перехідний елемент для кріплення коронки до імпланта) і коронку. Така розбірна конструкція значно спрощує і робить максимально швидкою подальшу заміну коронки. Заміни потребує тільки верхня частина зуба, сам імплант не чіпають, а пацієнт не піддається хірургічним операціям.

 При правильному догляду за ротовою порожниною зубний протез буде служити до 20-25 років. Новітні методики в сучасній стоматології дозволяють проводити як одиночне протезування, так і множинне відновлення зубного ряду з опорою на імплант. Після діагностики стоматолог визначить метод лікування для кожного індивідуального випадку.  Протезування на імплантатах – можливість зберегти естетику і функціональність зубів.