м. Черкаси, бул. Шевченка 150/2
пн-пт 9:00-18:00сб 9:00-13:00
Послуги стоматології

Коронаро-радикулярна сепарація

Новітні технології в сучасній стоматології дозволяють провести різні методики по лікуванню зубів без видалення. Збереження одного або двох коренів в багатокореневих зубах називається коронаро-радикулярна сепарація.

 Суть операції полягає в поділі коренів шляхом розсічення стовбура і коронки зуба. Даний метод застосовується з метою подальшого лікування, коли карієсом уражені місця розбіжності коренів (область біфуркації). Завдання операції – перетворити один зуб з двома коренями в два однокореневих, відкривши доступ до ураженої ділянки для подальшого лікування.

 У сучасній стоматології використовуються передові технології, завдяки чому операція проходить швидко і безболісно. Лікар ретельно оглядає порожнину рота, потім робляться рентгенівські знімки, проводиться діагностика, щоб визначити метод проведення стоматологічної операції.

 Після проведення короно-радикулярної сепарації стоматолог розповість про правила догляду за порожниною рота в післяопераційний період. Рекомендується перші два-три дні не піддавати організм активним фізичним вправам, виключити з раціону тверду їжу, намагатися не навантажувати прооперовану частину щелепи.

 Обов’язково слід відвідувати стоматологічну клініку раз на півроку. Провести профілактику ротової порожнини приємніше, ніж лікуватися!