м. Черкаси, бул. Шевченка 150/2
пн-пт 9:00-18:00сб 9:00-13:00
Послуги стоматології

Синус-ліфтинг

Показанням до проведення імплантації є втрата одного або декількох зубів. Після видалення зуба (при його тривалій відсутності) в області гайморових пазух відбувається атрофія кісткових тканин (товщина значно зменшується). Для збільшення кількості кісткової тканини з наступною імплантацією проводиться синус-ліфтинг. Головне завдання стоматологічної операції полягає в нарощуванні кісткової тканини, яка послужить фундаментом для імплантату.

Показання для проведення синус-ліфтингу:

– тривала відсутність зуба;

– запальні процеси;

– висота кісткової тканини менше 6-8 мм;

– використання знімних зубних протезів протягом тривалого періоду.

 Суть операції полягає в тому, що стоматолог за допомогою інструменту піднімає частину оболонки гайморової пазухи (називається «дно»), в простір, що утворився вводиться кістковий матеріал для відшкодування нестачі кісткової тканини.

Процедура синус-ліфтингу буває закритою та відкритою (залежить від об’єму кісткового матеріалу, якого не вистачає). Проведення закритої пластики можливе за умови, що висота кістки становить не менше 5 міліметрів. Процедура не вимагає додаткових розрізів і є менш травматичною (в порівнянні з відкритою). Відкрита операція проводиться при висоті кістки менше 5 мм, повний реабілітаційний період після завершення хірургічного втручання триває до 6-9 місяців.

Протипоказання до проведення синус-ліфтингу:

– порушення згортання крові;

– онкологічні захворювання;

– серцева недостатність.

 Необхідно утриматися від куріння і вживання алкоголю мінімум за тиждень до і після кісткової пластики.

Після проведення процедури важливо дотримуватися всіх рекомендацій лікаря. Синус-ліфтинг – ваша можливість дарувати собі і оточуючим білосніжну усмішку.