м. Черкаси, бул. Шевченка 150/2
пн-пт 9:00-18:00сб 9:00-13:00
Послуги стоматології

Лікування кореневих каналів

Лікування кореневих каналів необхідне у випадках пошкодження зуба, запущеній формі карієсу, пульпіті. Наші зуби анатомічно складаються з коронки (видима частина, знаходиться над яснами) і кореня (не видно неозброєним оком, в товщі кістки щелепи). Кожен зуб має вузькі канали, які виходять від кореня до пульпарної камери (знаходиться в центрі зуба). Карієс, травми зуба, неправильне і / або несвоєчасне лікування сприяють проникненню бактерій в пульпу, що є причиною виникнення запальних процесів кореневих каналів.

Гострий або ниючий біль, припухлість ясен, підвищена чутливість, зміна кольору ясен біля ураженого зуба – основні сигнали для того, щоб звернутися за допомогою в стоматологічну клініку.

Після діагностики лікар оцінює загальну картину і визначає метод лікування. Спочатку зуб знеболюється, розкривається пульпарна камера через коронку, щоб отримати доступ до запаленого нерву. Після цього видаляється запалена тканина, а сам канал прочищається і промивається з використанням інструментів. Канали пломбуються спеціальним стійким матеріалом (гутаперча), не допускається наявності пустот. Після цього здійснюється пломбування самої коронки. Не потрібно боятися стоматолога і відкладати похід в клініку. Застосування сучасних знеболювальних препаратів робить процес лікування кореневих каналів абсолютно комфортним і безболісним