м. Черкаси, бул. Шевченка 150/2
пн-пт 9:00-18:00сб 9:00-13:00
Послуги стоматології

Аугментація

Перед імплантацією проводиться оцінка якості та кількості кісткової тканини для визначення методу проведення процедури. Приблизно через два-три місяці після видалення зуба починається процес атрофії – втрати кісткової маси. Це призводить до зменшення висоти і ширини щелепи. Аугментація – нарощування кісткової маси шляхом хірургічного втручання.

Показанням до проведення даного методу лікування є недостатня кількість кісткової маси для подальшого встановлення імпланта. Під час процедури застосовується місцева анестезія.

У нашій клініці фахівці підберуть раціональний спосіб аугментації.

Оптимальним варіантом, як правило, є аутотрансплантація. Головна перевага використання власної кістки пацієнта – швидке приживлення за рахунок «рідної» кісткової тканини. Для відновлення втраченого об’єму кістки можна використовувати вирости на щелепах, ділянки твердого піднебіння, в окремих випадках допускається застосування ребра або клубової кістки. Існує безліч різних методів проведення аугментації. В якості матеріалу для нарощування кісткової маси також може використовуватися кісткова тканина тваринного походження або іншої людини, штучно отримані матеріали. Після ретельної діагностики фахівець підбирає методику для кожного індивідуального випадку.