м. Черкаси, бул. Шевченка 150/2
пн-пт 9:00-18:00сб 9:00-13:00
Послуги стоматології

Відкритий кюретаж

Неприємний запах із рота, запальні процеси та інші захворювання ротової порожнини є основними причинами звернення пацієнтів в стоматологічну клініку. Часом досить провести своєчасну чистку пародонтальних кишень, щоб уникнути більш серйозних захворювань.

 Відкритий кюретаж – видалення зубних відкладень з-під ясен. Неправильна гігієна порожнини рота призводить до формування на зубах нальоту, який згодом переходить в більш тверду форму у вигляді каменю. Такі утворення можуть формуватися не тільки на поверхні зубів, але і проникати глибоко під ясна, утворюючи пародонтальні кишені. Щоб зберегти зуб в цілості й здоровому вигляді, рекомендується провести процедуру відкритого кюретажу ясен для усунення запалення при пародонтиті.

 Операція призначається, якщо глибина пародонтальної кишені становить більше 5 мм (часом утворення  можуть опускатися аж до кореня). Спочатку вводиться анестезія, після цього розтинають і відшаровують ясна для отримання доступу до кишені, видаляють зубні відкладення за допомогою спеціальних стоматологічних інструментів, на уражену ділянку наносять кісткоутворюючі препарати для відшкодування втраченої кісткової тканини. Після цього поверхня зуба шліфується, проводиться антибактеріальна обробка і вшиваються ясна.

 У нашій клініці використовуються передові методики, що дає змогу провести відкритий кюретаж швидко, якісно і безболісно!