м. Черкаси, бул. Шевченка 150/2
пн-пт 9:00-18:00сб 9:00-13:00
Послуги стоматології

Видалення зуба

Видалення зуба – хірургічна операція у ротовій порожнині. У нашій клініці професійна команда лікарів робить все можливе для збереження рідного зуба. Якщо інші методи лікування неможливі, то вихід один – видалення. Рекомендується своєчасно звернутися в клініку, щоб уникнути можливих ускладнень після операції.

 Несвоєчасне і неправильне лікування, що в подальшому призводить до ускладнень і запальних процесів, зуби (які неправильно ростуть) – основні причини для видалення зуба.

Спочатку лікар проводить ретельну комплексну діагностику, робить рентгенівські знімки, щоб оцінити стан зуба і його коріння. Пацієнт повинен надати стоматологу інформацію про можливі алергічні реакції на лікарські препарати. Перед початком процедури фахівець знеболює зуб і прилеглі до нього тканини. У сучасній стоматології використовуються новітні методики з видалення зубів, що робить процес практично безболісним (пацієнт тільки відчуває незначний тиск).

 Щоб уникнути ускладнень в післяопераційний період, стоматолог проводить інструктаж по догляду за порожниною рота. У перші два-три дні після видалення зуба не рекомендується вживати гарячу їжу, не навантажувати хвору сторону (намагатися жувати на іншу частину щелепи). Приблизно через місяць лунка повністю заживає. Зуби мають властивість зміщуватися, що порушує естетику і нормальну функціональність. Щоб не допустити зміщення, рекомендується замінити коронки штучними.

 Дотримуйтесь правил гігієни ротової порожнини, відвідуйте стоматологічну клініку мінімум два рази на рік. Подбайте про здоров’я зубів!