м. Черкаси, бул. Шевченка 150/2
пн-пт 9:00-18:00сб 9:00-13:00
Послуги стоматології

Вестибулопластика

Причиною виникнення різних проблем стоматологічного характеру може стати надмірний натяг тканин слизової оболонки ротової порожнини. Це простір між внутрішньою частиною щік і губ та зовнішньої частиною поверхні зубного ряду і ясен.

Вестибулопластика – нескладна пластична операція в ротовій порожнині по переміщенню мімічних м’язів, закріплених до альвеолярного відростка, вглиб порожнини рота.

Показання до проведення хірургічної процедури:

– підготовка до імплантації і / або протезування;

– профілактика виникнення рецесії ясен;

– профілактика різних патологій пародонту.

В окремих випадках вестибулопластику призначають при ускладненій вимові певних звуків, а також з метою усунення дефектів косметичного характеру.

 Лікар оглядає ротову порожнину, за допомогою сучасного обладнання проводить діагностику. З огляду на ступінь складності патології для кожного індивідуального випадку підбирає найбільш оптимальну методику проведення операції. Суть вестибулопластики полягає у відшаруванні певної ділянки слизової і закріплення її в правильному положенні. Процедура триватиме до години, виконується тільки із застосуванням анестезії.

 Можливий незначний набряк на 2-3 добу і больові відчуття. Рекомендується обмежити активні фізичні навантаження перші 2-3 дні, виключити тверду їжу на період загоєння.