м. Черкаси, бул. Шевченка 150/2
пн-пт 9:00-18:00сб 9:00-13:00

Цирконієві коронки

Коронки на основі оксиду цирконію-це чудова естетика, міцність, надійність, здоров’я і натуральний колір ясен!

Коли застосовуються цирконієві коронки:

  • поодинокі коронки
  • мостовидні протези
  • вініри
  • протезування на імплантатах

Чому коронки на основі оксиду цирконію краще, ніж металокерамічні коронки?

Висока естетичність, міцність і біосумісність оксиду цирконію робить його ідеальним матеріалом для протезування передніх і жувальних зубів. Це новітня технологія виготовлення штучних цирконієвих коронок, що прийшла до нас з Європи.

Коронки на оксиді цирконію по міцності не поступаються металокерамічних коронкам, а за своїм естетичним можливостям перевершують металокераміку.

Справа в тому, що саме з’єднання оксиду цирконію має білий колір — це оптимальна імітація відтінку натуральних зубів, на відміну від металевого кольору каркасу металокерамічної коронки. Для того щоб виключити просвічування металу через шар кераміки, при виготовленні металокерамічних коронок застосовують опаковые (непрозорі) керамічні маси, тому в металокерамічних коронках відсутня глибина кольору і вони не пропускають світло через метал. В результаті немає підсвічування ясен зсередини, як в області натурального зуба, тому ясна в області металокерамічної коронки виглядає темніше.

Каркас з оксиду цирконію фрезерують під контролем комп’ютера, тому така коронка «сидить» на зубі набагато точніше, ніж металокерамічна, каркас якої отримують методом лиття, в результаті чого відбувається усадка металу. Якщо між коронкою і зубом будуть щілини, в них будуть накопичуватися і мікроби, що призводить до запалення ясен, тому навколо металокерамічних коронок часто буває червона запалені ясна. Ясна навколо коронок на оксиді цирконію мають завжди здоровий вигляд. Коронки на основі оксиду цирконію виготовляються набагато тонше, ніж металокерамічні, тому під коронки на основі оксиду цирконію не потрібно депульпувати (видаляти нерв) зуб. Зуб залишається живим і служить під коронкою значно довше, ніж депульпований зуб під металокерамічною коронкою.

Чому ми рекомендуємо цирконієві коронки?

Зуб залишається живим і служить значно довше, ніж депульпований зуб під металокерамічною коронкою.