м. Черкаси, бул. Шевченка 150/2
пн-пт 9:00-18:00сб 9:00-13:00

Імплантація зубів: вікові обмеження

Красива посмішка і рівні здорові зуби – привілей людей будь-якої вікової категорії: дітей, підлітків, літніх. Стоматологія стрімко розвивається, в процесі відновлення зубощелепної системи застосовуються передові методики, використовуються сучасні технології і матеріали найвищої якості, що робить імплантацію імпланта комфортним, безпечним і найменш травматичним.
Для пацієнтів залишається актуальним питання:”Чи має імплантація зубів вікові обмеження”. Особливо це цікавить літніх людей, для яких вирішення проблеми з відсутністю зубних одиниць, а то і цілого зубного ряду стоїть особливо гостро.

Вік для імплантації зубів: коли починати і чи є обмеження за віком?

Імплантація-операція в порожнині рота по заміні втрачених зубів на штучні конструкції. Відновлювальний період і успішність приживлюваності імплантату залежить від сукупності різних факторів: професіоналізму доктора, індивідуальних особливостей організму, стану здоров’я, імунної системи.

З якого віку можна імплантувати зубні імпланти?

Позбутися зубів можна в будь-якому віці. Причини різні: травми, неправильна гігієна, несвоєчасне відвідування стоматолога, вроджені дефекти. Відновлювати функціональність і естетику зубного ряду можна і потрібно! Вікові обмеження по вживленню імплантів пов’язані з особливостями організму, характерні для кожного життєвого етапу.
Стоматологи не рекомендують імплантувати імплантати людям до 18 років. Це обумовлено тим, що в цей період формується прикус, відбувається зростання кісткової тканини і скелета. Стоматологічні маніпуляції по установці імпланта можуть нашкодити здоров’ю і порушити природний перебіг даних процесів. В ідеалі, рекомендується не проводити процедуру раніше 20-25 років.

Імплантація зубів: протипоказання, вік і особливості операції у літніх людей.

Насолоджуватися смаком улюбленої їжі і посміхатися без сорому хочеться людям в будь-якому віці. Звертаються в клініку за допомогою по відновленню зубного ряду в 60, 70 років і старше покоління. Який вік для імплантації зубів є максимальним і чи існують протипоказання?
Сьогодні проводити процедуру можна всім бажаючим. Операція, проведена професіоналом, дозволить забути про незручності, пов’язані з відсутністю зубів. Для деяких пацієнтів (у яких спостерігаються алергічні реакції на компоненти, що входять до складу знімних протезів) протезування на імплантатах – єдине вірне рішення по відновленню зубощелепної системи. В даному питанні роль відіграють стан здоров’я, перенесені захворювання, внаслідок яких проведення хірургічного втручання є неможливим.

Імплантація зубів: протипоказання за віком

  • ослаблений імунітет;
  • ниркова недостатність;
  • пухка кістка;
  • погана згортання крові;
  • гострі запальні процеси;
  • порушення роботи центральної нервової, серцево-судинної та ендокринної систем.

Імплантолог складає індивідуальний план лікування, враховуючи вікові особливості організму, наявність хронічних захворювань. Ретельно підбираються анестетики, оскільки в літньому віці багато пацієнтів несприйнятливі до знеболюючих препаратів або страждають непереносимістю окремих компонентів. Неправильний догляд за порожниною рота, каріозні ураження, атрофія кісткової тканини також вносять свої корективи в план лікування. Сучасним стоматологічним клінікам під силу впорається із завданнями будь-якої складності.

До якого віку можна вставляти зубні імпланти? Вікових обмежень по верхній межі не існує! У “стоматологію Соболевського” за красивими посмішками можуть приходити всі бажаючі!