м. Черкаси, бул. Шевченка 150/2
пн-пт 9:00-18:00сб 9:00-13:00

Дитячий стоматолог: як вибрати лікаря дитині

Піклуватися про здоров’я зубів необхідно з самого раннього віку. Важливо розповідати дитині про правила догляду за порожниною рота, контролювати процес чищення зубного ряду і регулярно відвідувати стоматолога. Перший похід в клініку-відповідальна місія для батьків, тому слід серйозно поставитися до вибору дитячого лікаря-стоматолога. Досвідчений доктор-справжній професіонал у своїй ніші, який вміє знаходити спільну мову зі своїми маленькими пацієнтами.

Хороший дитячий стоматолог-фахівець, психолог і друг.

Величезне значення і для дітей, і для батьків має перше враження від клініки. Якщо цей крок залишився позаду, наступний хвилюючий момент-первинна консультація. Завдання доктора-створити затишну і теплу атмосферу, знайти не просто загальний підхід до маленького пацієнта, а подружитися з ним, обов’язково розповісти про стоматологічних інструментах, про кожну свою дію. Дитина повинна повністю довіритися стоматолога дитячому, не боятися знову повернутися в цей кабінет для подальшого лікування або планового огляду ротової порожнини.
Хороша клініка має в своєму розпорядженні все необхідне обладнання. Передові методики і професіоналізм команди роблять процес лікування швидким, безболісним, комфортним і якісним. Непосиду можна захопити не тільки розмовами, але також улюбленими мультиками, які виводяться на екран, а по завершенню маніпуляцій малюка обов’язково потрібно похвалити за посидючість і допомогу доктору. Наступного разу він захоче повернутися в крісло, щоб продовжити “місію допомоги”.

Стоматологи дитячі перетворять лікування зубів в захоплюючу гру.

Коли краще вперше показати дитину стоматолога? Первинну запис на прийом рекомендується зробити з появою перших зубів. У цьому ж віці слід починати чистити зуби дитині. Лікуючий лікар допоможе підібрати вироби по дбайливому догляду за молочними зубками.

Сучасні дитячі стоматології надають повний комплекс послуг:

  • Первинний огляд і консультація;
  • Діагностика та профілактика;
  • лікування карієсу, пломбування;
  • професійна гігієна порожнини рота;
  • реставрація;
  • виправлення прикусу;
  • рання діагностика проблем і порушень зубощелепної системи;
  • фторування;
  • лікування під наркозом;
  • видалення зубних одиниць.

Вартість послуг буде залежати від складності проведених маніпуляцій і тривалості процесу лікування. Хороший дитячий стоматолог прийом починає зі знайомства з пацієнтом, знаходить до нього індивідуальний підхід. Якщо дитина боїться відкрити рот, не знає, що саме буде відбуватися, відчуває страх і занепокоєння, то лікуючий лікар розповість про всі процеси і етапи своєї роботи, про правильний догляд за зубками.
Батьки-найкращий приклад для дітей. Якщо дорослі дбайливо ставляться до своїх зубів, регулярно чистять зуби, то підростаюче чадо буде копіювати їх дії. Важливо доглядати за молочними зубами так само, як і за постійними. Дитячий стоматолог в Черкасах подбає про здоров’я зубів і красу посмішки маленького пацієнта.