м. Черкаси, бул. Шевченка 150/2
пн-пт 9:00-18:00сб 9:00-13:00

Французькі зубні імпланти Euroteknika

NATEA імплантат

Natea-двоетапний імплантат. Дизайн імплантату був розроблений з урахуванням останніх наукових досліджень в імплантології щодо збереження рівня маргінальної кістки (switching platform) і поліпшення первинної стабільності (подвійна асиметрична різьба і мікрорезьба).

Характеристики французького імпланта Natea від Euroteknika

Параметри імплантату Natea (пряма шийка) і незначне супракрестальное розташування в кістки відповідають вимогам в більшості клінічних ситуацій і сприяють досягненню довготривалих і високоестетичних результатів.

Внутрішнє з’єднання-конус Морзе в комбінації з шестигранником-сумісно з системою Natura, тому ці дві системи мають однакові Протезні частини.

Внутрішньокістковий діаметр, довжини і дизайн різьблення відповідають імплантатам системи Aesthetica. Імплантати Natea і Aesthetica встановлюються за допомогою одного хірургічного набору.

Французький імплант NATURA

Natura-двоетапний імплантат. Дизайн імплантату базується на останніх наукових дослідженнях в імплантології щодо збереження рівня маргінальної кістки (switching platform) і поліпшення первинної стабільності (подвійна асиметрична різьба і мікрорезьба).

Конічна форма імплантату ідеально підходить для установки в постекстракційну лунку, а також у випадках наявності звуження кістки або близького розташування анатомічних утворень.

Імплантат має агресивну різьбу, що дозволяє надійно фіксуватися в стінках лунки видаленого зуба.

Його параметри (пряма шийка) і незначне супракрестальное розташування відповідають вимогам в численних клінічних ситуаціях і сприяють досягненню довговічних і високоестетичних результатів.

Natura має внутрішнє з’єднання-конус Морзе в поєднанні з шестигранником, яке сумісно з системою Natea. Системи Natura і Natea мають однакові Протезні частини.

Французький імплантат O. B. I. Ø 2.7 мм

O. B. I.-тонкі імплантати, виготовлені з титану grade V.

Призначені для стабілізації знімних ортопедичних конструкцій, для роботи в умовах тонкого альвеолярного гребеня або невеликого мезіо дистального відстані. Також можуть використовуватися в якості опори для тимчасових протезів.

Простий хірургічний протокол-потрібно тільки 1 свердло, дозволяє швидко встановити імплантат. А можливість використовувати імплантати не тільки для знімного, але ще і для незнімного протезування забезпечує широкий спектр їх застосування.

Імплантати O. B. I. мають ті ж властивості і таку ж гарантовану надійність, як і інші традиційні імплантати виробництва Euroteknika.