м. Черкаси, бул. Шевченка 150/2
пн-пт 9:00-18:00сб 9:00-13:00

Коронки на імплант: надійність, довговічність, естетичність.

Сучасної стоматології під силу повернути функціональність і естетичний вигляд зубному ряду. Втрачені зуби можна і потрібно відновлювати, щоб уникнути можливих ускладнень і повернути впевненість у власній неперевершеності.

Коронка або імплант: який конструкції віддати перевагу?

Після повного огляду, здачі необхідних аналізів можна переходити впритул до наступного кроку – хірургічної операції і вибору конструкції для майбутнього зуба. «Що краще поставити: коронку або імплант?» – таке питання стоматолог чує багато разів від пацієнтів. Не всі розбираються в тонкощах стоматологічних методик, часто люди плутають ці поняття, маючи на увазі «імплантацію» і «протезування». Чим відрізняється імплант від коронки? Імплант – титановий корінь, який імплантується безпосередньо в кісткову тканину, він же є штучним коренем і опорою. Коронка – видима частина, кріпиться на абатмент (перехідний елемент до стрижня з титану). Імплантація – найбільш надійний спосіб відновлення функціональності і естетичного вигляду зубного ряду.

Установка коронки на імплант: етапи проведення процедури.

У стоматології практикують різні методи по відновленню краси, природності і функціональності посмішки. Для кожного окремого випадку будуть відрізнятися способи проведення хірургічної операції і відновний період. Через скільки часу ставлять коронку на імплант? Спочатку встановлюється сам титановий гвинт, після цього пройде від 4 до 6 місяців до повного приживлення, також буде потрібно кілька тижнів для формування контуру ясен навколо майбутнього зуба. Поставити коронку на імплант-заключний етап у відновленні зубного ряду. Це найбільш очікуваний момент для клієнта, адже він зможе насолодитися відображенням бездоганної посмішки в дзеркалі, відчути новий зуб на дотик, без сорому посміхатися і їсти улюблену їжу.

Як проходить установка коронки на імплант?

Щоб протез служив вірою і правдою не один рік, виконував всі функції нарівні з рідними зубами, важливо слухати рекомендації лікаря. Процес вимагає професіоналізму від стоматолога і довіри від пацієнта. Для формування ясен і запобігання убутку м’яких тканин рекомендується установка тимчасової коронки на імплант. У більшості випадків тимчасові конструкції виробляються із пластмаси, вони не розраховані на високі жувальні навантаження, а на виготовлення йде від одного до декількох днів.

Як кріпиться коронка на імплант?

Між стрижнем і видимою частиною зуба встановлюється перехідний елемент – абатмент. Цементна фіксація коронки є найбільш надійним, міцним і довговічним методом. Переваги даного способу фіксації-простота і естетичність, властиві незнімним виробам. Надлишки стоматологічного цементу прибираються, лікар проводить інструктаж по догляду за порожниною рота.

Чи боляче ставити коронку на імплант?

Професіоналізм фахівців, використання передових методик і сучасних знеболюючих препаратів роблять процес лікування безболісним і комфортним для кожного клієнта стоматології Соболевського. Чи може відчувати людина біль і неприємні відчуття після установки коронки на імплант? Больові відчуття можливі протягом декількох днів після імплантації титанового кореня. Як правило, кріплення проводиться без анестезії, людина може відчути легке тиск в області ясен безпосередньо в той момент, коли лікар фіксує всю конструкцію на цемент.

Види коронок на імплант: основні відмінності і характеристики.

Існує кілька варіантів, які різняться тривалістю терміну служби і матеріалами виготовлення:

  • Керамічні. Вироби з пресованої кераміки володіють відмінною міцністю, за кольором не відрізняються від рідних зубів, пропускають світло, не викликають алергічних реакцій і потемніння. Ці характеристики дуже важливі для відновлення природного зовнішнього вигляду зубів в зоні посмішки.
  • Цирконієві. Безметалеві дуже точно імітують властивості емалі, гіпоалергенні і високоміцні. Застосовувати можна для відновлення фронтальної і жувальної зони, служать тривалий час.
  • Металокерамічні. Металева основа покривається тонким шаром кераміки. При попаданні яскравого світла на протез колір буде відрізнятися від природного відтінку емалі. Виріб має хороший рівень міцності, застосовується для відновлення жувального відділу.

У клініці Соболевського ми підберемо оптимальний спосіб лікування для кожного клієнта. Бездоганна посмішка-запорука здоров’я і впевненості у власній привабливості.