м. Черкаси, бул. Шевченка 150/2
пн-пт 9:00-18:00сб 9:00-13:00

Лікування зубів уві сні – комфорт і безболісність для пацієнта

Турбота про здоров’я зубів починається з кожного з нас. Страх, боязнь больових відчуттів, неприємні спогади, пов’язані з маніпуляціями обладнанням старого зразка, – основні причини того, що люди відкладають похід до стоматолога. На щастя, в наші дні стоматологія має всі умови для комфортного проведення необхідних процесів без болю і психологічного дискомфорту. Лікування зубів під наркозом дозволяє швидко і якісно вирішити проблеми зубного ряду, відновити красу посмішки, функціональність зубощелепної системи, а больові відчуття звести до нуля.

Лікування зубів уві сні – економія часу, нервів і сил

Загальний наркоз – не новинка в стоматологічній практиці. Проводять санацію ротової порожнини з його застосуванням і дорослим, і дітям. Місцеві анестетики знеболюють, але страх все одно нікуди не зникає. Індивідуальна непереносимість і алергічні реакції на класичну анестезію – ще одна причина, по якій доктор призначає такий спосіб знеболювання. Або, наприклад, при виконанні великого обсягу робіт: множині видаленні зубів, імплантації не окремих одиниць, а цілої зубощелепної системи. В даному питанні все залежить від особливостей організму і побажань пацієнта.
Лікування зубів під наркозом – стан, при якому людина, з використанням спеціальних препаратів, вводиться в штучний сон. Тривалість такого сну залежить від складності проведених маніпуляцій (як правило, досить від 2 до 5 годин). Безпека гарантована! Передозування категорично виключається, оскільки анестезіологом точно розраховується дозування вводиться речовини, на підставі висновків індивідуальних реакцій, показань, протипоказань і можливої непереносимості певних компонентів. При підготовці до санації використовується поверхневий сон, а всі маніпуляції проводяться в глибокому. Час дії ліків розраховується з точністю до хвилини, тому не потрібно переживати. Безпечне лікування-злагоджена робота лікаря і пацієнта, тому важливо ставити до відома лікаря про нездужання, непереносимості і можливих захворюваннях.

Лікування під загальним наркозом: переваги методики

Ліки вводиться внутрішньовенно, в окремих випадках призначається додатково місцева анестезія. Команда анестезіологів контролює загальний стан і життєві показники, на спеціальному моніторі відслідковуються вітальні показники. Для уникнення розладу дихання використовується особливий дихальний апарат. По завершенню процедури пацієнт може покинути клініку приблизно через 40 хвилин. Рекомендується утриматися від куріння і вживання алкоголю. Категорично забороняється в цей день сідає за кермо.

Переваги даної послуги:

 • Можливість проведення складних маніпуляцій всього за одне відвідування.
 • Позбавлення від дискомфорту і боязні.
 • Немає ніякого болю-одне з головних плюсів даної технології.
 • Комфортний процес відновлення зубного ряду.
 • Препарат починає діяти через 2 хвилини після введення і повністю “вивітрюється” з організму по закінченню двох годин.
 • Зниження ризику алергічних реакцій.
 • Економія часу.
 • По закінченню лікування неприємні відчуття в рази нижче, ніж після традиційних методик із застосуванням місцевої анестезії.

Коли показано лікування зубів під наркозом дорослим?

Часто не тільки маленьких, але і дорослих лякає все нове і незвідане. У страху стають ще ширше очі після прочитання “слушних” відгуків на всіляких форумах. Не потрібно вірити кожному сказаному слову невідомих людей. Слухати рекомендується свого стоматолога, який зважить всі ризики, складе детальний план проведених процесів, підбере індивідуально вид анестетиків, тестує ліки до того, як людина сяде в крісло.

В яких випадках призначається лікування зубів під наркозом дорослим:

 • Підвищений блювотний рефлекс.
 • Сильне пошкодження твердих тканин ясен.
 • Алергія на препарати, що застосовуються для місцевої анестезії.
 • Одночасна установка декількох імплантів.
 • Множинне видалення і пломбування.
 • Кістково-пластичні хірургічні втручання.
 • При низькому больовому порозі.
 • Дітям віком до 4 років.
 • При наявність захворювань невралгічного характеру.

До протипоказань відносять: останній триместр вагітності, наявність патологій дихальної та серцево-судинної системи. Складає клінічну картину може тільки стоматолог, спираючись на результати аналізів і аллергопроб на вводяться препарати.

Лікування зубів уві сні дітям-здорові зуби без страху і болю

Найскладніше домовитися про похід в клініку з найменшими пацієнтами. Вони бояться, не завжди спокійно висиджують належний час для проведення всіх маніпуляцій. Щоб дитина не відчував стрес, доктор може рекомендувати лікування зубів дітям під наркозом. Так, дитина спить, не крутиться, не влаштовує істерик і не плаче, а стоматолог тим часом проводить всі необхідні процедури по відновленню красивої посмішки малюка. Чи безпечний штучний сон для здоров’я? Чи не завдає ні найменшої шкоди здоров’ю. Перед призначенням загального наркозу, в обов’язковому порядку проводиться підготовка: здача аналізів, консультація з педіатром і реаніматологом-анестезіологом, робиться ЕКГ.
Перевага лікування зубів дитині під наркозом – відсутність больових відчуття і стресу, як у діточок, так і у батьків. Всього за один візит можна провести повну санацію ротової порожнини. По завершенню стоматологічного втручання малюк прокинеться зі здоровими зубками.

Як проходить лікування зубів у дітей під наркозом?

При першому знайомстві лікар встановлює контакт з маленьким пацієнтом, розповідає йому про всі процеси, які будуть відбуватися в той час, коли дитина буде спати. Все проходить швидко і ефективно, оскільки доктор не відволікається, а повністю зосереджений на виконанні роботи. Може застосовуватися внутрішньовенний і інгаляційний типи загального наркозу.
При внутрішньовенному дитини занурюють в сон шляхом ін’єкцій у вену, діяти речовина починає приблизно через 1-2 хвилини після введення.
При інгаляційному використовується спеціальна маска, через яку надходить повітряно-анестезуюча суміш. Діяти починає через 15-20 секунд.
Поняття” лікування зубів у дітей під наркозом ” лякає багатьох батьків. У сучасній стоматологічній практиці застосовується цей метод досить часто. Він не відноситься до числа повсякденних, проте є випадки, коли альтернативи не існує:

 • Пацієнту менше трьох років, в такому ранньому віці дітлахи не можуть довго сидіти і не крутитися.
 • Алергія на компоненти для місцевого знеболювання.
 • Страх, панічна боязнь.
 • Тривалі або вимагають граничної точності маніпуляції.

Лікування зубів під наркозом дітям: наслідки і можливі реакції.

Існує багато помилок щодо даної тактики. Слід відкинути домисли і сумніви! Компоненти використовуваних препаратів не завдають шкоди здоров’ю, швидко виводиться з організму, не залишаючи ні найменшого сліду. По завершенню процедури може спостерігатися сонливість і млявість, але це пройде, як тільки виводиться препарат (приблизно через 2 години).

Лікування зубів уві сні дітям і дорослим – здорові зуби і красива посмішка без стресів, болю і переживань.