м. Черкаси, бул. Шевченка 150/2
пн-пт 9:00-18:00сб 9:00-13:00

Nobel Biocare — імпланти нового покоління

В чому особливість зубних імплантів Replace компанії Nobel Biocare:

  • Компанія Nobel Biocare (США, Швейцарія) визнаний лідер у світі розробки і виготовлення імплантів. У цієї компанії більше ніж 40 років практики в сфері імплантології, і вона займає близько 40% світового ринку зубних імплантатів. Її дані обґрунтовані незалежними клінічними дослідженнями, а підтверджений і довгостроковий успіх імплантації-98%.
  • На відміну від дешевих аналогів, імплантати системи Nobel Replace від компанія Nobel Biocare – це поверхня з небувалими можливостями остеопроводимости покриті унікальним поверхневим шаром TIUnite, що забезпечує практично 100%-е приживлення!

Переваги Нобель Біокеар Імплант:

  • TiUnite – це поверхня з небувалими можливостями остеопроводимости. Під дією електролізу освобождающийся газ в шарі оксиду титану створює пори і TiUnite – новоутворена поверхня імплантів Нобель дуже схожа на кісткову тканину, пори формують природну структуру для біологічної та механічної взаємозв’язку кісткової та м’яких тканин.
  • TiUnite – чудова остеоінтеграція. Поверхня TiUnite імпланта Nobel Biocare Replace є біологічно активною: поглинає кров’яні білки, фокусує тромбоцитарну активність і акумулює фібрин. У цьому збагаченому середовищі прогеніторні клітини визрівають поверхню TiUnite на імплантатах Replace в остеобласти, що призводить до формування кістки на і в поверхні імплантату, забезпечуючи початкову стабільність і чудову приживлюваність.
  • Поверхня TiUnite на імплантатах Nobel Replace – це унікальний приклад гармонійного поєднання інноваційної фізики, біо-кінетики і останніх досягнень стоматологічної науки, переваги якої, не бачені раніше, доведені мільйонами клінічних випадків протягом останніх п’яти років.

Результати тривалих клінічних досліджень дозволяють досвідченим виробникам імплантатів Nobel Biocare Replace давати гарантію терміном на 10 років, хоча людина, правильно доглядає за імплантатами, може користуватися ними все життя.