м. Черкаси, бул. Шевченка 150/2
пн-пт 9:00-18:00сб 9:00-13:00

Що таке лазерна імплантація зубів?

Наші зуби-справжній барометр здоров’я! Втрата одного або декількох зубів – одна з причин виникнення різних захворювань. Тому важливо своєчасно відновлювати естетичність і функціональність зубощелепної системи. Лазерна імплантація-в першу чергу турбота про пацієнта, адже для проведення процедури не потрібно використовувати хірургічний скальпель і робити розрізи на яснах, а післяопераційний період проходить швидше і легше.

Що значить лазерна імплантація зубів?

Зіткнувшись з необхідністю відновити зуб вперше, у кожного виникає безліч питань, відповість на які тільки стоматолог. Лазерна імплантація зубів – що це? Не потрібно боятися всього нового! На зміну скальпелю приходить лазер, який використовується для імплантату в кістку. Операція із застосуванням лазерного променя не є окремим видом імплантації, але має свої переваги, в порівнянні з традиційним методом. Стоматологічна практика показала, що тривалість хірургічного етапу скорочується приблизно на 30-40%, не травмуються м’які тканини, а відновлювальний період переноситься набагато легше. Луч не робить негативного впливу на організм, не має окремих протипоказань.

Лазерна імплантація: етапи проведення процедури

Як проходить відновлення зубощелепної системи з використанням лазера?

 • Підготовка до операції. Пацієнт здає комплекс необхідних аналізів, робиться панорамний знімок щелепи або комп’ютерна томографія для більш точної діагностики.
 • Хірургічне втручання має на увазі використання лазера замість скальпеля. Маленька ділянка над місцем установки імпланта розсікається променем, який припікає слизову, завдяки цьому забезпечується випаровування вологи і відсутня кровотеча. Лазер також допомагає підготувати ложе під конструкцію. Застосування лазера в стоматологічній практиці має антибактеріальні властивості, зменшує травматичність і зводить ризик виникнення ускладнень в післяопераційний період до нуля.
 • Імплантат імплантується в кістку, після цього стоматолог накладає шов на місце резекції.
 • Термін повного приживлення імпланта триває від трьох до шести місяців, залежить від властивостей і індивідуальних особливостей організму.
 • Після повного зрощення кістки і штучного кореня проводиться повторне розтин лазером з подальшою установкою абатмента і коронки.

“Лазерна імплантація зубів” відео детально демонструє кожен етап операції з імплантації титанового кореня. Переглянувши таку “інструкцію”, вам буде простіше вирішити якому способу хірургічного втручання віддати перевагу.

Лазерна імплантація зубів: переваги інноваційного методу

 • Мінімальний ризик інфікування і відсутність кровоточивості ясен за рахунок «припікання» м’яких тканин.
 • Комфортне і безболісне проведення процедури.
 • Відсутність негативного впливу на організм.
 • Тривалість процедури скорочується на 30-40%, якщо порівнювати з традиційною.
 • Мінімальне травмування м’яких тканин за рахунок точкового впливу променя.
 • Легкий і швидкий післяопераційний період.

Висока естетика кінцевого результату і відсутність рубців.
Рекомендувати найбільш підходящий спосіб відновлення зубного ряду може тільки лікуючий лікар, склавши і детально вивчивши клінічну картину для кожного індивідуального випадку.

Лазерна імплантація-сучасний підхід до відновлення естетичності і функціональності зубного ряду.