м. Черкаси, бул. Шевченка 150/2
пн-пт 9:00-18:00сб 9:00-13:00

Зубні імпланти в Черкасах

9

Імплантація зубів: коли вона може знадобитися?

Відкрита доброзичлива усмішка прикрашає людину. А посмішку робить чарівною ідеально рівний ряд красивих білих зубів. Але не завжди і не у кожного є можливість посміхатися широко і безтурботно при цьому будучи впевненим, що ніякі дефекти не зіпсують привабливий образ. Ситуації бувають різні: комусь не пощастило з зубами від народження, хтось позбувся гарної посмішки через прикру випадковість. Але, на щастя, сьогодні все можна виправити за допомогою зубних імплантів. Цьому ми завдячуємо унікальному стоматологічному обладнанню та сучасним методам протезування. Одним з найпопулярніших методів повернення натуральної краси усмішці клієнтів в нашій клініці Соболевського є імплантація зубів.

Імплантація зубів – секрет ідеальної посмішки

  • По-перше, це найшвидший спосіб відновити зубний ряд, незалежно від складності його деформації, так як імплант встановлюється не довше 30 хвилин, набагато більше часу займає процесс його приживання. Але це не найбільша проблема. Стоматологічна практика показує, що «золоті» руки наших фахівців і накопичений з роками досвід – гарантія швидкого та безпроблемного приживлення. Тільки після цього для встановленого імпланта виготовляють коронку.
  • По-друге, це самий безболісний метод естетичний корекції зубного ряду. Імпланти з сучасного біоінертності матеріалу встановлюють при місцевій анестезії.

Вартість імплантації зубів – основний визначник якості імпланта

Імплантація зубів вартість: від чого вона залежить?

У нашій клініці Соболевського в місті Черкаси проводиться якісна імплантація зубів, вартість якої безпосередньо залежить від матеріалу, з якого зроблений імплант. У нас використовуються імпланти з сучасних біоінертних матеріалів, які швидко і добре приживаються, не доставляючи ніяких больових відчуттів і інших незручностей.

Зубний імплант: ціна на процедуру залежить від обраного матеріалу

Маючи колосальний досвід в проведенні операцій по імплантації ми підберемо індивідуально вид зубного імпланта під вашу конкретну ситуацію. Щоб якісно надавати таку серйозну естетичну і, одночасно, медичну послугу, як імплантація зубів, клініка повинна мати всі необхідні для цього документи, ліцензії і сертифікати, а для співробітників обов’язковий документ про освіту в престижному медичному вузі. Варто зазначити, що в нашій клініці це – незаперечний закон, а значить, клієнти можуть бути впевнені в якісній, професійної допомоги наших фахівців, які легко і безболісно повернуть вашій посмішці красу, а вам – впевненість у власній неперевершеності!

Якщо раптом терміново потрібна була імплантація зубів клініка Соболевського до ваших послуг!