м. Черкаси, бул. Шевченка 150/2
пн-пт 9:00-18:00сб 9:00-13:00

Імплантація передніх зубів – як все відбувається?

Втрата зуба завжди викликає дискомфорт. Подвійно неприємно позбутися переднього зуба. У таких випадках хочеться вирішити проблему в найкоротші терміни, щоб повернути чарівність посмішці. Відновлення передніх зубів-одна з найбільш затребуваних процедур в стоматологічній практиці. Без точного планування операції, діагностики та професіоналізму доктора неможливо отримати позитивний естетичний результат. Саме від гармонійного поєднання цих вимог залежить краса посмішки.

Імплант на передній зуб: особливості конструкції

Імплантат-це штучний корінь з титану, який вкручується в кістку і є опорою для абатмента і коронки. Титановий гвинт для імплантації переднього зуба відрізняється від інших, що пов’язано з особливостями будови різця.

Так, до відмінних характеристик слід віднести:

  • Невеликий діаметр. На зону посмішки покладається менша жувальна навантаження, ніж на жувальні моляри, тому буде відрізнятися діаметр гвинта, що знижує негативний вплив на навколишні тканини.
  • Спеціальна конструкція різьблення дозволяє не тільки надійно зміцнити штучний корінь, але також прискорити процеси імплантації і регенерації кісткової тканини.
  • Склад покриття максимально наближений за кольором з рідними зубами.

В окремих випадках для імплантації верхніх передніх зубів може знадобитися додатково операція з нарощування кістки. Тривала відсутність зубів і індивідуальні особливості організму – основні показники до проведення синус-ліфтингу, про що обов’язково повідомить лікуючий лікар після складання клінічної картини.

Чи може імплантат на передній зуб не прижитися?

Ризик відторгнення імплантату існує, про що перед процедурою розповість стоматолог. Недотримання рекомендацій лікаря, неправильний догляд за порожниною рота, індивідуальні особливості організму – основні причини, через які може статися відторгнення. У “стоматології Соболевського” працюють справжні професіонали своєї справи, а імпланти приживаються в 99% випадків.

Процедура по відновленню зубощелепної системи відбувається в кілька етапів:

  • Підготовчий. Планується операція, збираються необхідні аналізи, проводиться санація порожнини рота. При відсутньому обсязі кістки проводиться кісткова пластика.
  • Хірургічний. Імплантація титанового гвинта на місце втраченого кореня. Хірургічне втручання проводиться із застосуванням анестезії, триває 20-40 хвилин. На стрижень встановлюється тимчасова конструкція.
  • Ортопедичний. Коронка встановлюється після повного приживлення титанового гвинта (буде потрібно від трьох до шести місяців). Матеріалом для коронок часто служить безметалловая кераміка: характеризується тривалим терміном служби, колір ідентичний рідному відтінку зубної емалі.

Догляд за фронтальним імплантатом не відрізняється від догляду за рідними зубами. Обов’язково слід відвідувати стоматолога два рази на рік, дотримуватися рекомендацій лікаря і гігієну ротової порожнини.
Вибираючи клініку для імплантації передніх зубів, відгуки пацієнтів, фото до і після – необхідні “пазли” загальної картини, які свідчать про професіоналізм доктора і статус самої клініки.
Довіряти красу посмішки потрібно тільки професіоналу, який подбає про здоров’я зубів.