м. Черкаси, бул. Шевченка 150/2
пн-пт 9:00-18:00сб 9:00-13:00

Імплантація зубів – боляче чи ні?

На сьогоднішній день імплантація зубів є найбільш затребуваною процедурою по відновленню зубного ряду. Дану послугу надають Стоматологічні клініки по всьому світу, а виконується вона в кілька етапів. Хоч даний метод відновлення функціональності зубних одиниць і користується популярністю, але пацієнтів хвилює питання: “Чи боляче ставити імплант зуба”. Одне з головних правил безболісного і комфортного лікування – професіоналізм лікаря, якому не страшно довірити здоров’я зубів.

Імплантація зубів-чи боляче це?

Протезування на імплантатах має на увазі вкручування в кісткову тканину титанового гвинта, який буде служити опорою для коронки. Саме цей етап трохи насторожує людей. Сучасні стоматологічні клініки застосовують передові методики, тому можна відкинути страхи і побоювання.
Чи боляче робити імплантацію зуба? Ефективні знеболюючі препарати блокують нервові закінчення на період проведення операції, що дозволяє повністю усунути больові відчуття. Пацієнт відчуває лише легкий дискомфорт від проведених маніпуляцій, що можна порівняти з найпростішим лікуванням зубних одиниць.
Анестетики підбираються індивідуально, точно розраховується дозування, а ін’єкція вводиться в зону оперованого ділянки. Як правило, імплантація імпланта здійснюється з використанням місцевої анестезії. Ефективність препарату зберігається від двох до шести годин, тому людина не відчуває болю в ротовій порожнині навіть через 2-4 години по завершенню процедури. Для пацієнтів, які відчувають страх і тривогу, може додатково застосовуватися седація, що дозволяє йому розслабитися і зануритися в стан напівдрімоти.

Чи боляче ставити імплант?

Процедура безболісна, що робить відновлення зубів комфортним для кожного, хто вирішив повернути функціональність і естетику зубного ряду. Чи боляче ставити імплант зуба, якщо необхідно відновити цілу зубощелепну систему? Залежно від складності маніпуляцій і індивідуальних особливостей організму, лікар може рекомендувати загальний наркоз.
При виборі методу знеболюючого стоматолог керується наступними факторами:

  • непереносимість компонентів, що входять до складу анестетиків для місцевої анестезії;
  • складність і етапність операції;
  • блювотний рефлекс, який людина не в змозі самостійно пригнічувати;
  • наявність психічних захворювань різних форм;
  • панічний страх і тривога.

Імплантація-боляче чи ні? В руках досвідченого фахівця операційний процес проходить швидко, безболісно і з комфортом.

  1. Спочатку імплантолог складе план лікування, підбере індивідуально знеболюючий препарат, орієнтуючись на клінічні показники.
  2. Перед вживленням імпланта проводиться санація ротової порожнини. Залежно від складності проведених маніпуляцій, стоматолог може призначити місцеву анестезію.
  3. Видалення кореня, вкручування імплантату здійснюється із застосуванням анестетиків місцевої дії або загальної анестезії. Людина не відчуває болю, відчуває лише легкий тиск стоматологічних інструментів, які використовує лікар.
  4. Завершальний етап-установка коронки. Проходить без болю, тому не потрібно анестезія.

У “стоматології Соболевського” ми застосовуємо перевірені знеболюючі препарати і рекомендуємо тільки найкраще пацієнтам.