м. Черкаси, бул. Шевченка 150/2
пн-пт 9:00-18:00сб 9:00-13:00

Імплантація зубів – шкідливо чи ні?

Втрата зубів є великою проблемою, оскільки порушуються функції організму, а людина відчуває сором і незручність через їх відсутність. У нашому прогресивному світі можна відновити відсутність як окремих одиниць, так і цілого зубного ряду за допомогою імплантації. Пацієнтів через незнання спочатку лякає такий вид хірургічного втручання, як і будь-яка інша операція, але, довіряючи здоров’я своїх досвідченому імплантолога, можна не переживати про небезпеку імплантації зубів. Це надійний і довгостроковий метод відтворення зубощелепної системи. Операція дозволяє повернути функціональність і естетику навіть давно втраченим зубам, повернувши сліпучу красу посмішці.

Імплантація зубів – шкідливо чи ні?

Начитавшись різних відгуків на форумах, часто пацієнти переступають з побоюванням поріг стоматологічного кабінету. Знайти клініку з хорошою репутацією і свого стоматолога-одне з важливих питань. Наступний крок-отримати якісну консультацію імплантолога. Для цього буде потрібно здати всі необхідні аналізи, виходячи з яких, лікар складе план лікування і відповість на всі хвилюючі питання.
Іноді люди плутають відгуки про шкоду імплантації зубів з протипоказаннями. Це абсолютно різні поняття і не варто їх плутати. До протипоказань до проведення даного методу відтворення зубних одиниць відносять важкі захворювання нервової і серцево-судинної системи, онкологію, діабет, патології імунної системи. У таких випадках альтернативним способом є класичне протезування.

Чим небезпечна імплантація зубів?

Якщо говорити про небезпеку, то слід розділяти такі поняття, як індивідуальні особливості організму, коли існує ризик відторгнення титанового кореня – імпланта, і професіоналізм фахівця з імплантології. У стоматології, де використовується сучасне обладнання і працюють справжні професіонали своєї справи, імплантація абсолютно нешкідлива для людського організму і дає високий позитивний і естетичний результат.
На сьогоднішній день протезування на імплантах-краще рішення по відновленню зубного ряду, а приживлюваність титанового стрижня становить 99%.

  • Імплантат запобігає атрофію кісткової тканини, функціонує нарівні з рідними зубами.
  • Простота догляду за конструкцією.
  • Штучний корінь відрізняється тривалим терміном служби, а для його вживлення не потрібно обточувати сусідні зубні одиниці.
  • Колір коронки підбирається в тон рідної емалі.

Тому говорити, що імплантація зубів – шкода, неправильно. На кінцевий результат і тривалість відновного періоду впливають такі фактори:

  • якість імпланта;
  • професіоналізм доктора;
  • можливі помилки при установці титанового кореня.

Важливо з усією відповідальністю підійти до вибору стоматологічної клініки та імплантолога. Слід дотримуватися всіх приписів лікаря, щоб процес реабілітації пройшов швидко, безболісно і без ускладнень. Не потрібно боятися нічого нового, а консультуватися бажано не на форумах, а у стоматолога, який складе план лікування для кожного індивідуального випадку, відповість на всі хвилюючі питання, розповість про правильність догляду за порожниною рота після хірургічного втручання.

Турбота про власне здоров’я починається з вас!