м. Черкаси, бул. Шевченка 150/2
пн-пт 9:00-18:00сб 9:00-13:00

Імплантати MegaGen AnyRidge

Implant MegaGen AnyRidge – імплантація нового покоління!

Імплантаційна система MegaGen AnyRidge – єдина в своєму роді, аналогів в світі не існує! Це імплантат завтрашнього дня, в якому втілено те, про що і стоматолог і пацієнт могли тільки мріяти. Імплантати Мегаджен Енірідж – це втілення інноваційних розробок і сміливих інженерних рішень в поєднанні з сучасними біотехнологіями. Працюючи з системою Енірідж у докторів виникає питання …, невже корейські інженери талановитіший ніж німецькі, шведські та американські фахівці … ?!

Іншими словами MegaGen AnyRidge – це імпланти завтрашнього дня, якими можна користуватися вже сьогодні.

Але …! Тільки для досвідчених лікарів!

У чому особливості имплантационной системи Мегаджен Енірідж:

1) Унікальний дизайн

Завдяки унікальному дизайну імплантат Енірідж однаково добре фіксується як у твердій, так і в м’якій кістки. Це означає, що і на нижній щелепі, де кістка щільна і на верхній щелепі, де кістка м’яка, постійну коронку можна встановлювати вже через 2 місяці!

2) Комфортна установка

Для установки імплантату використовується всього 1 свердло, що робить процес установки максимально комфортним.

3) Можливість уникнути свердління

Після видалення зуба імплантат Мегаджен Енірідж можна встановити на місце видаленого зуба взагалі без свердління.

4) Не треба робити додаткову кісткову пластику

Для установки імплантату в вузьку кістка не треба робити додаткову кісткову пластику для її розширення! Імплантат сам розширює кістка! Аналогів серед інших імплантаційні систем на сьогоднішній день не існує. Замість 10-12 місяців, які потрібні при традиційній кістковій пластиці, досить 3-х місяців для приживлення імплантатів і утворення нової кістки і початку протезування.

5) Площа поверхні імплантату Енірідж в 2 рази більше звичайного імплантату того ж розміру

Площа поверхні імплантату Енірідж в 2 рази більше звичайного імплантату того ж розміру, що дозволяє фіксувати короткі імплантати з таким же результатом як і довгі, а значить можна уникнути кісткової пластики і при недостатній висоті кістки. Якщо висота кістки на верхній щелепі більше 4 мм можна обійтися без сінус- ліфтингу!

6) Через отвір діаметром 3 мм можна вкрутити імплантат з діаметром різьблення 5,5 мм

Це дозволяє максимально зберегти кісткову тканину, і при цьому збільшити площу зіткнення імплантату з кісткою. А чим більше площа зіткнення імплантату з кісткою, тим більше навантаження він може витримати.

7) Чудове приживлення

Завдяки унікальному нанопокриттям в один шар іонів кальцію (!) Приживлення імплантату відбувається набагато швидше, ніж у звичайних імплантатів і має кращу якість.

8) Понад 55 розмірів імплантатів

Дозволяють встановити імплантат в будь-якій ситуації, як при вузькій кістки, так і при нестачі висоти кісткової тканини кісткової тканини.

9) Унікальне 5-ти градусного з’єднання імплантату з абатментом

Повністю виключають розкручування фіксуючого гвинта і розхитування постійних коронок. Гвинт потрібен тільки для замикання крнуса Морзе. Абатменти продовжують міцно фіксуватися в імплантаті навіть якщо повністю викрутити фіксуючий гвинт.

10) Можна встановлювати без розрізів ясна

Імплантат Мегаджен Енірідж можна встановлювати без розрізів ясна, при цьому на установку імплантат потрібно всього 1 хвилина.

11) На всі компоненти системи Енірідж виробник дає довічну гарантію!