м. Черкаси, бул. Шевченка 150/2
пн-пт 9:00-18:00сб 9:00-13:00

Імпланти Ankylos implantat (Анкілос)

Протезування з використанням імплантатів сьогодні є міцною складовою частиною сучасної стоматології. Зростаючі вимоги пацієнтів до високоякісних щодо функціональності протезів, водночас можуть бути і естетичними, привели до зростання вимог до хірургічної гнучкості сучасних систем імплантатів.

Система імплантатів Ankylos у високому ступені відповідає цим вимогам завдяки особливостям свого дизайну і застосування.

Імплантат ANKYLOS використовується для всіх клінічних показань до застосування. Висока надійність системи не залежить від локалізації у верхній або в нижній щелепі. Це пояснюється серед іншого і наявністю патентованої прогресивної спеціальної різьби, що забезпечує оптимальним чином первинну стабільність і успішну оссеоінтеграціі навіть в менш щільної кісткової тканини.

Переваги зубних імплантів Анкілос (Ankylos)

Концепція Німецької системи імплантатів ANKYLOS відрізняється від представлених сьогодні на ринку. Перш за все це унікальне поєднання імплантату і абатмента, на якому фіксується коронка. Ця конструкція має форму конуса.

У порівнянні з традіціоннм з’єднанням в формі шестикутника, конус має ряд дуже важливих переваг. Содіненіе виходить дуже міцним, надійним, немає мікрощілини між абатментом і імплантатом, яка може призводити до розхитування і перелому з’єднання. У щілину може потрапляти волога і бактерії з порожнини рота, що викликають неприємний запах.

Рельєф поверхні імплантатів ANKYLOS, отриманий за допомогою прецизійної струменевої обробки в комбінації з прогресивною спеціальним різьбленням, забезпечує високу первинну стабільність в шарах кістки зі слабкою структурою і можливість більш ранньої навантаження на імплантат. У стандартній технології і у верхній і в нижній щелепі через три місяці можна встановлювати протез. Завдяки конусному з’єднанню, стоматолог має найширші можливості для протезування. Можна максимально точно підібрати майбутню конструкцію зубного протеза.

Пропонуємо відвідати сайт з докладною інформацією про імплантатах: ANKYLOS

Cистема імплантатів ANKYLOS.

Концепція TissueCare. Привабливий довголітній результат.

Протягом 20-ти років надійна, стабільна і міцна система імплантатів ANKYLOS переконує при всіх клінічних показаннях передбачувано природною естетикою і особливою механічною стабільністю. Конусне з’єднання розроблено для початкової та довгострокової стабільності тканин: високоточне з’єднання «TissueCare Connection» майже повністю виключає мікроподвіжності і практично виключає мікробну контамінацію. Цим концепція абсолютно переконує за своєю формою і силі, проявляючись у відсутності атрофії кісткової тканини і тривалої стабільності здорових м’яких тканинах навколо імплантату. Система імплантатів ANKYLOS. Нові перспективи. Передбачувана стабільність.

Стабільні, передбачувані результати для Вас і Ваших пацієнтів? Система імплантатів ANKYLOS переконує: єдине в своєму роді з’єднання «TissueCare Connection», яке переносить кордон переходу від імплантату до абатменту ближче до центру імплантату, оберігаючи тим самим навколишні імплантат тканини від механічних впливів і проникнень мікробів. На платформі імплантатів утворюється додатковий простір для навколишнього імплантат м’якої тканини. Розташування імплантатів нижче вершини альвеолярного гребеня і наявність мікроструктрури на платформі імплантатів роблять можливим адгезію кісткових клітин аж до абатмента, що є додатковою опорою для верхлежащего м’яких тканин. Це створює кращі передумови для тривалої червоно-білої естетики. Імплантат «ANKYLOS C / X». Спрощена хірургія. Вільний вибір ортопедичних рішень.

Просте застосування і в той же час висока функціональність і підвищені вимоги до естетичних результатів?

Імплантати Анкілос Німеччина (Ankylos) створюють для цього найкращі передумови.

Нова система розміщення імплантатів «ANKYLOS C / X» дозволяє оцінити розташування платформ імплантатів також і при розміщенні імплантатів нижче вершини альвеолярного гребеня. Прогресивний дизайн різьблення дозволяє легке і щадне тканини розміщення імплантатів. Переконлива за формою і силі концепція з’єднання «TissueCare Connection» дає повну свободу дій щодо хірургії та ортопедії. І це при єдиному діаметрі для всіх ортопедичних компонентів: будь-абатмент вільно комбінується з будь-яким імплантатом * – зараз також і з можливістю індексування. При цьому досягається довголітній чудовий результат і висока економічність при незначних витратах на зберігання.