м. Черкаси, бул. Шевченка 150/2
пн-пт 9:00-18:00сб 9:00-13:00

Імпланти Астра Тек (Astra Tech)

Якість продукції Astra Tech Implants Dental System TM неймовірно високо. 99,9% «приживлення» імплантату – такої багаторічної статистикою не може похвалитися більше ніхто. Астра Тек пропонує метод лікування, заснований на багаторічних дослідженнях. Кожна розробка пройшла 10-літній тестування. Тому Астра Тек – єдина в світі система імплантатів, що застосовується більш ніж в 200 країнах світу і дає довічну гарантію на свої вироби. Імплантація шведської компанії Astra Tech пропонує безболісний метод заміни зубів, якщо Ви втратили один, кілька або навіть всі зуби. Ваші нові зуби зовні не відрізняються від справжніх, дозволяють Вам є, сміятися і отримувати задоволення від життя. При цьому інші зуби залишаються недоторканими, адже імплантат встановлюється безпосередньо в щелепу. Весь процес імплантації зубів проходить абсолютно безболісно.

Імплантат Astra Tech розроблений на основі біологічних і біомеханічних принципів.


Він виконаний з титану і розміщується безпосередньо в щелепної кістки, утворюючи надійну і непомітну основу для нового зуба, виконуючи функцію зубного кореня. Зверху встановлюється коронка зуба, виготовлена ​​індивідуально у відповідність з формою і відтінком ваших інших зубів. Сам імплантат дуже маленький – всього 3-5 мм в діаметрі і 8-17 мм в довжину. Спеціально розроблена різьблення і форма імплантату забезпечують рівномірне навантаження на щелепу і її швидку регенерацію, завдяки чому імплантат «вростає» в кісткову тканину і забезпечує неймовірну міцність. Зовні зуб-імплантат не відрізняється від справжнього (виглядає так, як ніби зростає з ясен і відчувається всередині рота як природний зуб). Імплантат встановлюється безпосередньо в щелепних кісток, зберігаючи (на відміну від застарілого протезування) ваші сусідні здорові зуби! Успішне функціонування імплантату не може бути визначено одним єдиною ознакою. Також, як і в природі, має існувати кілька незалежних факторів, які працюють спільно. Наступне сполучення ключових особливостей є унікальним для системи Astra Tech

Комплекс біокерування Астра Тек (BioManagement Complex TM) Astra Tech

OsseoSpeed ​​TM – більш швидке формування більшого обсягу кістки

OsseoSpeed ​​TM є наступним еволюційним етапом поверхні імплантату TiOblast TM довели свою ефективність протягом 18 років. Допрацьована титанова поверхню, оптимізована топографічно, забезпечуючи чудову первинну стабілізацію, і хімічно в результаті приєднання фторидів, в результаті чого отримана поверхня OsseoSpeed ​​TM. OsseoSpeed ​​TM є першим і єдиним імплантатом в світі з хімічно модифікованої титанової поверхнею, яка стимулює раннє загоєння кісткової тканини. Результатом мікрошероховатость титанової поверхні, обробленої фторидом, є посилене формування кісткової тканини і більш міцне з’єднання кістки з імплантатом. OsseoSpeed ​​TM особливо підходить для використання в м’якій кістки і в випадках, коли необхідна негайна установка імпланта і рання навантаження. Клінічні переваги OsseoSpeed ​​TM, які ініціюють зростання кісткової тканини і підтримують ранню навантаження, доведені і відображені документально. У поєднанні з мікрорезьбой MicroThread TM на шийці імплантату OsseoSpeed ​​TM забезпечує реальну силу зростання для більш надійного і ефективного протезування.

MicroThread TM – біомеханічна стимуляція кістки

Шийка імплантату забезпечена мікрорезьбой – тонким різьбленням, яка забезпечує оптимальний розподіл навантаження і більш низькі показники напруги. Ця конструкція заснована на глибокому розумінні фізіології кістки, істотно важливою для оптимальної конструкції імплантату. Так як кісткова тканина призначена для несення навантажень, дентальні імплантати повинні мати таку конструкцію, яка буде механічно стимулювати навколишнє кістка в цілях її збереження, при цьому необхідно враховувати, що критична точка поверхні взаємодії імплантату з кісткою розташована в цервікальної (пришеечной, маргінальної) області, де виникають пікові напруги. Цервікальна мікрорезьба показала неперевершений результат в незалежних клінічних дослідженнях, перш за все можливістю зберегти маргінальну частину кістки. Ця особливість може в багатьох випадках бути вирішальною в цілях досягнення довгострокового результату щодо приживлюваності імплантату і естетичного вигляду роботи.

Conical Seal Design TM – міцне і стабільне з’єднання

Conical Seal Design TM є конічним 11-ти градусним з’єднанням під рівнем маргінальної кістки, яке переносить навантаження глибше, що підвищує навантажувальну здатність імплантату. У порівнянні з конічними сполуками над рівнем маргінальної кістки і плоскою конструкцією, Conical Seal Design TM зменшує пікові напруги і, таким чином, зберігає маргінальну кістка. Така конструкція також щільно закриває внутрішню частину імплантату від навколишніх тканин, знижуючи мікроподвіжності, мікроподтеканіе і ймовірність появи мікробів. Conical Seal Design TM спрощує догляд і забезпечує надійність у всіх клінічних ситуаціях, гарантуючи, що компоненти «Не розбовтаються» через якийсь час. Більш того, щільне і точне з’єднання імплантату з абатментом при такій конструкції робить під’єднання абатмента швидкої і простий процедурою. Абатмент є самонаправляючі, тому процедура установки не травматична і усуває ризик пошкодження кістки.

Connective Contour TM збільшена контактна зона і обсяг м’якої тканини

Контур з’єднання Connective Contour TM являє собою унікальний контур, який створюється при приєднанні абатмента до імплантату. Такий контур забезпечує збільшення контактної зони сполучної м’якої тканини по висоті і об’єму, яка інтегрує з ділянкою імплантату, що проходить через слизову оболонку, герметично захищаючи маргінальну кістка.

Переваги імплантації системи Astra Tech

Комфорт з імплантами Астра Тек

Імплантати Astra Tech використовуються більш ніж в двохстах країнах світу. У разі зміни місця проживання або перебуваючи в довгостроковому відрядженні, Ви зможете продовжити розпочате протезування або здійснювати спостереження за вже встановленими імплантатами практично в будь-якому місці земної кулі

Конструкція імплантату Астра Тек

Зубний імплантат Astra Tech є саморізами, який спрощує інсталяцію і зводить до мінімуму хірургічну навантаження на кістку. Різьба сконструйована так, щоб забезпечити, надійну первинну фіксацію зі сприятливим розподілом сил навантаження. Конічна взаємозв’язок між імплантатом і абатментом Conical Seal Design TM дозволяє правильно розташувати абатмент за місцем і забезпечує його саморегулювання. Завдяки сверхточной і стійкої фіксації абатмента імплантат здатний витримувати високі рівні осьових навантажень та згинальних моментів. Герметичне взаємодія запобігає мікроподвіжності і мікроподтеканіе, а також дає тривалий клінічний успіх.

Астра Тек: спрощена хірургія

За допомогою легко контрольованих технічних засобів і простих у використанні виробів та інструментів відбувається економія часу під час хірургічної стадії імплантації. Координований вибір інструментарію забезпечує просту хірургічну процедуру. Хірургічні бори і інструменти, сконструйовані таким чином, щоб візуально визначати точну глибину кожного ложа імплантату, дозволяють звести до мінімуму маніпулювання тканинами на стадії інсталяції імплантату Астра Тек.

Гнучкість продукції Astra Tech

Застосування імплантів Astra Tech не має будь-яких вікових обмежень. Система зубного імплантату Astra Tech сконструйована для застосування у випадках установки незнімних, частково-знімних і знімних зубних протезів, а також у випадках відновлення одного зуба.

Система включає в себе широкі, вузькі імплантати і абатменти, імплантати та абатменти для відновлення одного зуба, різні по довжині і розмірами, що дозволяє стоматолога проявляти гнучкість при виборі правильного рішення для пацієнта.

Біологічно стабільний стан Astra Tech

Зубний імплантат Astra Tech забезпечує передбачувану оссеоінтеграціі. Конструкція і текстура його поверхні знижують піки напруги навколо шийки імплантату, зберігаючи маргінальну кістка і збільшуючи несучу здатність. Імплантат Астра Тек уможливлює відтворити анатомічний контур м’яких тканин, отримати хороший естетичний результат і здоровий стан м’якої тканини протягом тривалого періоду часу.

Механічно стійке стан Астра Тек.

Самонарізний конічна конструкція створює стабільність, точну пригін і усуває проблеми, пов’язані з мікроподвіжності. Конструкція допомагає уникнути ослаблення з’єднання абатмента і опорного гвинта, забезпечуючи, таким чином, механічно стабільний стан, міцність і тривалу стійкість.

Документальне відображення Astra Tech

Застосування імплантату Astra Tech знаходить широке документальне відображення з 1985 року на основі результатів як експериментальних, так і клінічних досліджень. Клінічне застосування в світовому масштабі протягом більш десятирічного періоду часу підтвердило простоту і передбачуваність протезування, видатний клінічний ефект і довгострокову цілісність тканин. Результати досліджень, опубліковані в міжнародних стоматологічних журналах, можна знайти по «Medline». Ключові слова: Astra Tech, імплантат, зубні імплантати.

Гарантія на імплантати Астра Тек

Astra Tech Implants Dental System TM – єдина в світі фірма-виробник імплантатів, що дає довічну гарантію на свої вироби. Документально підтверджено, що клінічний успіх протезування із застосуванням імплантатів високий за умови дотримання встановлених норм і методичних рекомендацій. Непередбачені невдалі результати протезування регулюються в рамках Гарантійної ПрограммиAstra Tech. Гарантія надає додатковий захист пацієнта і стоматологам при протезуванні з використанням зубного імплантату Astra Tech.

Економічна ефективність зубних імплантів Астра Тек

Мінімум компонентів Astra Tech пропонує свободу і гнучкість в більшості потребують особливої ​​уваги клінічних ситуацій. Є в наявності колекція абатментів: універсальних, стандартних і профільованих абатментів, що мають довжину від 0.4 мм до 7.7 мм, – для фіксації на цементі, гвинтах і різних видів атачменів. Вона дозволяє приймати індивідуальні рішення і видозмінювати протезування в міру змін в ситуації з пацієнтом.

Скорочений час прийому Система зубного імплантату Astra Tech має самонаправляючі компоненти, що забезпечує щільну і точну пригін на кожній стадії процесу імплантації. Пошук гвинта-заглушки і інсталяція абатмента виконуються за допомогою швидкого і простого процесу. Немає необхідності в рентгенографічному контролі остаточного розташування абатмента. Все це, в поєднанні з іншими заощаджують час факторами, робить протезування простим і зручним для всієї команди імплантологів.