м. Черкаси, бул. Шевченка 150/2
пн-пт 9:00-18:00сб 9:00-13:00

Імпланти Straumann Roxolid

«Якщо ви дійсно хочете виробляти імплантатів з малим діаметром, вам знадобляться нові матеріали.»

Ян Готлоу, Університет Готенбурга

Сплав Roxolid ™ – перший матеріал, розроблений спеціально для стоматологів, які займаються дентальної імплантацією. Імплантати, виготовлені з цього унікального нового матеріалу, мають поверхностьSLActive®, ефективність якої науково доведена. Поєднання сплаву Roxolid ™ і поверхні SLActive® забезпечує високу надійність і міцність імплантатів. Roxolid ™ – ще один крок на шляху до поліпшення клінічних стандартів, а значить до більш якісного медичного обслуговування пацієнтів, а саме це і є однією з ключових завдань компанії Straumann.

Straumann Roxolid: склад матеріалу

Металевий сплав з гомогенною структурою. До складу сплаву входять титан і цирконій

Міцність матеріалу з якого виготовлений імплант Штрауман

Більш висока міцність в порівнянні з відпаленим титаном і титаном, обробленим методом холодної прокатки

Straumann Roxolid має унікальні механічні властивості, що забезпечує більшу надійність і гнучкість лікування при застосуванні імплантатів з малим діаметром

Реакція остеобластів на Straumann імплант

Титан і цирконій, що входить до складу сплаву Roxolid ™ не уповільнюють зростання остеобластів. Придушення росту остеобластів при застосуванні інших металів означає, що тільки титан і цирконій сприяють процесу остеоінтеграції

Остеоінтеграції

Імплантати Straumann Roxolid мають кращий контакт з кісткою

Дослідження свідчать про більшу ефективність імплантатів Straumann Roxolid в порівнянні з титановими імплантатами з поверхнею SLActive

Клінічне застосування імплантатів Straumann Roxolid з малим діаметром

У деяких випадках установка імплантатів більшого діаметра пов’язана з певними складнощами. Застосування імплантатів RoxolidTM дозволяє клініцистам проводити успішне лікування в таких ситуаціях:

  • Невелика ширина міжзубного проміжку
  • Вузький альвеолярний гребінь
  • Відсутність бічних різців в результаті первинної адентії
  • Максимізація доступного обсягу кістки і системи кровопостачання
  • Забезпечення максимальної підтримки вестибулярної кісткової стінки


Застосування імплантатів Straumann Roxolid дозволить Вам зробити лікування більш гнучким.

Впевненість при установці імплантів Штрауман з малим діаметром

Оскільки на імплантат діють високі навантаження, хороша остеоинтеграция є невід’ємною умовою успішного лікування. Це особливо важливо враховувати при установці імплантатів з малим діаметром. Поєднання сплаву Roxolid ™ і поверхні SLActive® дозволяє домогтися відмінної остеоінтеграції при стійкості до високих навантажень. Результати механічних випробувань свідчать про те, що імплантати Roxolid ™ характеризуються більш високою міцністю, ніж титанові імплантати. Висока міцність імплантатів поєднується з гідрофільної поверхнею SLActive®. Згідно з результатами ряду доклінічних і клінічних досліджень застосування імплантатів з поверхнею SLActive® дозволяє домогтися відмінної остеоінтеграції. Тепер Ви можете встановлювати імплантати з малим діаметром, не думаючи про ризик їх фрактура.

Straumann Implant: велика гнучкість при виборі варіанту лікування

Коли до Вас звертаються пацієнти, Ви завжди намагаєтеся запропонувати їм найкращий варіант лікування. Але для цього у Вас повинна бути свобода вибору. Оскільки установка імплантатів з малим діаметром пов’язана з рядом обмежень (недостатня механічна міцність, обмеження, пов’язані з показаннями до проведення лікування, недостатня гнучкість у виборі ортопедичних компонентів), можливості вибору варіантів лікування звужуються. Неінтервенційне дослідження продемонструвало, що імплантати Roxolid часто застосовуються при лікуванні пацієнтів. Використання імплантатів Roxolid ™, що мають малий діаметр, дозволяє зробити лікування більш гнучким. Тепер Ви завжди зможете вибрати оптимальний варіант лікування навіть при веденні специфічних клінічних випадків.

Імпланти Штрауман спеціально розроблені для полегшення имплантационного лікування для пацієнтів

Пацієнти стають все більш вимогливими. Відповідно, Ви намагаєтеся підібрати максимально комфортний для пацієнта і ефективний варіант лікування. Застосування імплантатів з малим діаметром забезпечує більшу свободу вибору.

Сплав Roxolid ™ гарантує безпеку і надійність установки імплантатів з малим діаметром. Можливо, імплантати Roxolid ™ – це саме те, що Ви шукаєте.