м. Черкаси, бул. Шевченка 150/2
пн-пт 9:00-18:00сб 9:00-13:00

Як ставиться імплант зуба?

Красива посмішка – здоров’я, впевненість і можливість насолоджуватися смаком улюблених страв. Як багато людей, які можуть похвалитися здоровими рідними зубами? Статистика свідчить, що на сьогоднішній день відсоток беззубих людей в нашій країні становить понад 15 %. Погодьтеся, не маленька цифра, але сучасна стоматологія впроваджує передові методики по відновленню навіть давно втрачених зубів, відповідає на актуальні питання: як ставиться імплант, як доглядати за штучними зубами і т. д. На сьогоднішній день імплантація – можливість повернути функціональність і естетичність зубному ряду.

Як буде ставитися імплант зуба?

Імплантат – стрижень з титану, який вкручується в кісткову тканину щелепи. Він замінює корінь і буде опорою для коронки з абатментом (перехідний елемент між видимою частиною зуба і титановим гвинтом). Як ставлять імплант зуба? По завершенню підготовки, проведенню санації та аналізів можна переходити до операції. Щоб правильно і надійно вкрутити імплант в ясна (це» народне ” вираз, а імплантується в кістку), акуратно розрізається і проколюється ясна. У кістковій тканині за допомогою спеціальних інструментів робиться ложе, в якому і фіксується штучний корінь. Зверху ставиться заглушка, накладаються шви. Після процедури проводиться інструктаж з правильного догляду за ротовою порожниною. Дуже важливо перейти на м’яку їжу і відмовитися від фізичних навантажень протягом двох тижнів після хірургічного втручання.

Де поставити імплант зуба: правильний підхід до вибору клініки і стоматолога.

До вибору стоматологічного кабінету і лікаря слід поставитися з усією відповідальністю. Важливо завчасно вивчити відгуки клієнтів, переглянути картотеку робіт доктора. Від того, хто ставив імплант зуба, статусу клініки буде залежати термін служби виробу і тривалість відновного періоду, але не варто забувати про індивідуальні особливості організму. Довіряючи здоров’я своїх зубів стоматологу, потрібно прислухатися до рекомендацій і порад лікаря.

Як довго тривати процедура?

Від першої консультації до встановлення коронки проходить від трьох до шести місяців. Найбільш тривалий етап – приживлення імплантату, тільки після цього вже проводиться кріплення абатмента з коронкою. Операція з імплантації титанового стрижня триває приблизно 15-20 хвилин. Такі показники характерні для класичного методу. Використання передових технологій, щадної анестезії роблять процес безболісним і комфортним.

Зубний імплант: що слід знати пацієнтові.

  • Зубний імплантат не вимагає особливого догляду.
  • Колір підбирається в тон природному відтінку зубної емалі, тому різниця не буде помітною оточуючим.
  • Для імплантації стрижня немає необхідності обточувати сусідні зуби, а вся конструкція може прослужити до 20-25 років при належному догляді.
  • Після того як поставили зубний імплант потрібно дотримуватись порад лікаря, звести до мінімуму фізичні навантаження, не приймати тверду їжу, не відвідувати лазню і басейн приблизно 10-14 днів після маніпуляцій.
  • Необхідно дотримуватися гігієни по догляду за порожниною рота і своєчасно звертатися до стоматолога.

Після імплантації у пацієнтів виникає багато хвилюючих питань:

Поставили імплант, що далі?

Обов’язково чітко дотримуватися рекомендацій фахівця. Приймати прописані лікарські препарати, уникати фізичних навантажень, відмовитися від перельотів, виключити гарячі і гострі страви, не відвідувати басейн і лазню. Дотримуватися цих вимог необхідно до двох тижнів після проведення операції.

Поставили зубний імплант, коли можна їсти?

Перші кілька годин (від 2 до 5) бажано не трапезувати. Основне правило-намагатися вживати більше рідкої, м’якої і протертої їжі. Теплі бульйони, сир, пюре, подрібнені каші – ідеальне меню в післяопераційний період.

Поставили імплант, опухла щока?

Набряк і припухлість – нормальна реакція організму на травмування м’яких тканин. Набряк може бути протягом 2-3 днів, після цього припухлість повинна спадати. Якщо щока болить, температура тіла піднялася вище 38 градусів, запишіться на прийом до фахівця.

Імплант зуба: технологія проведення?

Сучасна стоматологія практикує класичну і одномоментну методику. При двоетапному втручанні бажану посмішку в дзеркалі ви побачите по закінченню 4-6 місяців, але отримаєте міцну, надійну і довговічну конструкцію.

Гарантія на імплант зуба?

Гарантія залежить від обраного варіанту. Вироби зарубіжних виробників характеризуються більш тривалим терміном служби, якщо порівнювати з вітчизняними. На термін служби впливає професіоналізм імплантолога, особливості організму, дотримання гігієни. Як правило, гарантія варіюється від 10 до 20 років.

Чи небезпечно ставити імплант зуба?

Це один з найбільш поширених страхів. Небезпечно лікуватися в сумнівних клініках, користуватися послугами неперевірених «фахівців». Якщо за справу береться професіонал, то можна відкинути всі переживання. Але важливо чітко виконувати вимоги в післяопераційний і відновний період.

Імплант тисне на нерв і на сусідній зуб?

З-за близькою роботи фрезами під час хірургічного втручання по відношенню до нерва може відчуватися тиск на нерв. Для прискорення відновлення в окремих випадках призначається курс фізіотерапії. Набряк, дискомфорт може відчуватися 7-10 днів після процедури. Якщо симптоми не проходять, слід звернутися до лікаря.

Скільки служить зубний імплант?

Не потрібно сліпо вірити тому, що імплантат буде служити до кінця життя. При належному догляді за порожниною рота, своєчасному відвідуванні стоматологічного кабінету він прослужить до 20-25 років.

У стоматології Соболевського професіонали нашої клініки проведуть лікування на найвищому рівні! Красиві посмішки клієнтів – наша головна нагорода!