м. Черкаси, бул. Шевченка 150/2
пн-пт 9:00-18:00сб 9:00-13:00

Нові технології імплантації зубів

Здоров’я зубів-важлива складова злагодженого функціонування організму в цілому. Важливо дотримуватися гігієни порожнини рота, своєчасно відвідувати стоматолога і відновлювати втрачені зуби. Новітні технології імплантації зубів дозволяють легко, швидко, якісно і практично безболісно повернути функціональність зубощелепної системі. Людина отримує бездоганну посмішку, а разом з нею – впевненість у власній привабливості і можливість знову насолоджуватися смаком улюблених страв.

Імплантація зубів: нові технології в практиці сучасної стоматології.

Кращі клініки по всьому світу слідують інноваційним методикам, щоб процес лікування був максимально комфортним, а естетичний результат радував і доктора, і пацієнта. Імплантація сама по собі є передовою методикою відновлення жувальних функцій і естетичного вигляду зубного ряду. Різні техніки імплантації зубів дозволяють визначити найбільш оптимальний спосіб протезування для кожного пацієнта. Для проведення операції використовується титановий стрижень, який імплантується в кістку, і повноцінно замінює рідний корінь. Титан чудово себе зарекомендував в стоматологічній практіке: матеріал приживається в 98-99% випадках (даний показник також залежить від професіоналізму імплантолога, індивідуальних особливостей організму).

Сучасні технології імплантації зубів

Інноваційні розробки і застосування їх в практиці дозволяє отримати якісні імпланти, які, при належному догляді, можуть служити навіть довічно. Що нового в імплантації зубів з’явилося за останні роки?

  • Цифрове моделювання і планування – процес візуалізації, що дозволяє вивчити і проаналізувати результат ще до початку хірургічного втручання. Комп’ютерна програма дає чітку картинку з урахуванням можливих аномалій зубного ряду, захворювань ротової порожнини і навіть міміки обличчя. Ризики неправильного лікування при цифровому моделюванні зводяться до нуля, що позбавляє доктора від помилки, а пацієнту дарує впевненість в успішному результаті.
  • Установка імплантів в щелепу з дефіцитом кістки – ще одна передова технологія імплантації зубів, має на увазі нарощування кістки кістковою пластикою або синус-ліфтингом з подальшим вживленням імпланта. Відновити функціональність і естетику зубощелепної системи можна навіть при тривалій відсутності зубів.
  • Використання хірургічних шаблонів скорочує ризики і виникнення ускладнень до 99%, коли імплантат вкручений не під тим кутом. Шаблони оптимізують і прискорюють хід хірургічного втручання.
  • Використання лазера-інноваційний метод імплантації зубів, технологія якої полягає в застосуванні лазерного променя замість скальпеля. Він очищає оперовану область від бактерій, мінімізує травматичність м’яких тканин. При використанні лазера реабілітаційний період займає менше часу, ніж при класичному протезуванні на імплантатах, а сама процедура стає більш комфортною і менш болючою.
  • Різні види і спеціальне покриття імплантів. Спеціальні конструкції титанових коренів, в окремих випадках, дозволяють провести операцію без нарощування кістки, коли її висота становить всього 4 мм.особлива поверхня матеріалу сприяє прискоренню процесів інтеграції і закріплення імпланта в кістковій тканині.

Нові технології імплантації зубів-можливість повернути функціональність зубам і отримати красиву посмішку.