Notice: Undefined property: WP_Post_Type::$post_type in /home/c111919/public_html/sobolevskyy.com/wp-content/themes/sobolevskiyyTheme/functions.php on line 394

Notice: Undefined property: WP_Post_Type::$post_type in /home/c111919/public_html/sobolevskyy.com/wp-content/themes/sobolevskiyyTheme/functions.php on line 394

Notice: Undefined property: WP_Post_Type::$post_type in /home/c111919/public_html/sobolevskyy.com/wp-content/themes/sobolevskiyyTheme/functions.php on line 394
м. Черкаси, бул. Шевченка 150/2
пн-пт 9:00-18:00сб 9:00-13:00

Коронаро-радикулярна сепарація

Новітні технології в сучасній стоматології дозволяють провести різні методики по лікуванню зубів без видалення. Збереження одного або двох коренів в багатокореневих зубах називається коронаро-радикулярна сепарація.

 Суть операції полягає в поділі коренів шляхом розсічення стовбура і коронки зуба. Даний метод застосовується з метою подальшого лікування, коли карієсом уражені місця розбіжності коренів (область біфуркації). Завдання операції – перетворити один зуб з двома коренями в два однокореневих, відкривши доступ до ураженої ділянки для подальшого лікування.

 У сучасній стоматології використовуються передові технології, завдяки чому операція проходить швидко і безболісно. Лікар ретельно оглядає порожнину рота, потім робляться рентгенівські знімки, проводиться діагностика, щоб визначити метод проведення стоматологічної операції.

 Після проведення короно-радикулярної сепарації стоматолог розповість про правила догляду за порожниною рота в післяопераційний період. Рекомендується перші два-три дні не піддавати організм активним фізичним вправам, виключити з раціону тверду їжу, намагатися не навантажувати прооперовану частину щелепи.

 Обов’язково слід відвідувати стоматологічну клініку раз на півроку. Провести профілактику ротової порожнини приємніше, ніж лікуватися!

Послуги стоматології
До та Після
Лікарі клініки
Лікар Броварник В. О.
Лікар Карабчук О. О.
Лікар Гнатишина Г. О.
Лікар Власенко Л. В.
Лікар Піщанська К. Л.
Коронаро-радикулярна сепарація
Відео тур по стоматології
Запрошуємо Вас поглянути, не виходячи з дому, як виглядає стоматологія Соболевського зсередини. Ми доклали максимум зусиль, щоб Вам було комфортно у нашій клініці.
25 років
стоматологічного досвіду
24426
поставлено імплантів
6269
проведено операцій
178
стоматологічних нагород
Імплантація-сучасна методика щодо вирішення проблем з відсутністю зубів. Операція по відновленню цілісності зубного ряду має на увазі хірургічне втручання-вживлення титанового гвинта в кістку. Хто винен, якщо імплантат не прижився - пацієнт або стоматолог? Що може стати причиною відторгнення імпланта? Як допомогти штучної конструкції швидше прижитися?
Загоєння після імплантації, як і після будь-якого іншого хірургічного втручання, займає деякий час. Щоб відновлювальний період пройшов швидко і без ускладнень, слід правильно доглядати за прооперованим ділянкою. Як довго після операції пацієнт відчуває біль? Від яких факторів залежить швидкість загоєння? Що робити, якщо запалилася ясна?
Красива посмішка і рівні здорові зуби - привілей людей будь-якої вікової категорії. Чи має імплантація зубів обмеження за віком? Дане питання цікавить і молодих, і літніх людей, для яких вирішення проблем з відсутністю зубних одиниць стоїть особливо гостро. Які протипоказання і особливості в проведенні операції характерні для кожного життєвого етапу?
Запалення пародонту - найбільш поширене захворювання ротової порожнини. Чи проводять імплантацію при пародонтозі і пародонтиті? Чи не є дані захворювання протипоказаннями до проведення операції по відновленню зубного ряду? Як проходить підготовка до процедури і які способи лікування застосовуються в сучасній стоматологічній практиці?
"Чи боляче ставити зубний імплант?"- цим питанням задаються всі пацієнти, яким належить дана операція. Від яких показників залежить вибір знеболюючого препарату, який буде вводитися перед імплантацією? Які методики застосовують сучасні стоматологічні клініки для безболісного і комфортного лікування?
Лікування зубів уві сні-можливість без болю і психологічного дискомфорту відновити функціональність і естетику зубного ряду. У стоматологічній практиці загальний наркоз застосовується для лікування зубів у дорослих і дітей. У чому переваги даної методики? Чи завдає шкоди наркоз організму або це черговий міф?
Привчати малюка піклуватися про здоров'я зубів і регулярно відвідувати стоматологічну клініку необхідно з появою перших молочних зубів. Перший візит до стоматолога - хвилюючий момент і для дитини, і для дорослого, тому потрібно відповідально поставитися до пошуку дитячого лікаря. Як розпізнати хорошого дитячого стоматолога, який подружитися з маленьким пацієнтом?
Taking care of your teeth is taking care of your own health. Modern dentistry solves problems of any complexity, allowing you to return the former aesthetic appearance and functionality of the dental system. Prosthetics or implants - which method of restoring the dentition will be the least traumatic and safest? What are the advantages and disadvantages of each method of replacing native teeth with artificial structures?
Багато людей при одному тільки згадці про стоматологічному кабінеті відчувають боязнь. Як допомогти пацієнтові побороти страх і зробити процес лікування максимально комфортним і легким? Медикаментозний сон застосовується в стоматології для подолання страху, зниження емоційного дискомфорту, розслаблення. У чому відмінність між седацією і наркозом? Які є показання до проведення процедури і чи існують побічні ефекти при седативної анестезії?
Після установки імпланта важливо дотримуватися простих рекомендацій по догляду за ним, щоб відновлювальний період пройшов швидко і без ускладнень, а титановий стрижень швидше зростався з кісткою. Що слід робити після імплантації зуба? Від яких звичок необхідно відмовитися після хірургічного втручання? Дотримання яких правил прискорює процес загоєння прооперованого ділянки?
Імплантація зубів-інноваційне досягнення в області стоматології чи шкода для організму? Пацієнтів через незнання спочатку лякає такий вид хірургічного втручання, як і будь-яка інша операція. Чи існують ризики і небезпека? Від яких факторів залежить кінцевий результат операції і чому так важливо вибрати досвідченого імплантолога?
Ходити без зубів або насолоджуватися чарівною посмішкою і смаком улюбленої їжі? Повернути впевненість або соромитися посміхатися навіть самому собі? Дентальна імплантація-можливість відновити функціональність і естетику зубощелепної системи при одиничному, множині і тривалій відсутності зубів. З яких етапів складається і які проблеми вирішує даний метод протезування?
Гармонійне поєднання професіоналізму лікаря, якісних конструкцій, передових технологій, злагодженої роботи лікаря і пацієнта – запорука красивої посмішки і мінімальних тимчасових витрат на весь період лікування. Які новітні методи імплантації зубів є найбільш ефективними по відновленню зубного ряду? Від яких показників залежить вибір способу лікування і відновлювальний період?
Передові технології імплантації зубів дозволяють легко, швидко, якісно і практично безболісно повернути функціональність зубощелепної системі. Які методики в практиці сучасної стоматології користуються популярністю? Яким інноваційним методам слідують кращі клініки по всьому світу для максимально комфортного і безболісного лікування?
Як довго пацієнт відчуває біль після імплантації? Від чого залежить тривалість відновного періоду і в яких ситуаціях слід негайно звертатися в стоматологічну клініку? Пацієнти можуть відчувати дискомфорт і хворобливі відчуття після імплантації, що є нормальною реакцією на хірургічне втручання в організм.
Красива посмішка і здорові зуби – впевненість у власній привабливості і злагоджена робота всього організму. Імплантація зубів і куріння – два процеси, які необхідно відокремити одне від іншого, щоб процес лікування пройшов швидко і безболісно. Коли слід відмовитися від сигарет, якщо призначена операція з відновлення зубів? До яких наслідків може привести куріння?
Детально про тонкощі виконання процедури імплантації зубів. Коротко і зрозуміло про найважливіше: ризики при операції, необхідні аналізи та обстеження. Догляд за порожниною рота після процедури.
А. Зорян, кандидат медичних наук, кафедра госпітальної терапевтичної стоматології МГМСУ А. Овсепян, директор стоматологічного клінічного навчального центру “Біосан ТМС”, лікар-стоматолог в. Чилікін, доцент, кандидат медичних наук, заслужений лікар РФ, кафедра госпітальної терапевтичної стоматології МГМСУ Успіх ендодонтичного лікування багато в чому визначається якістю пломбування кореневого каналу. Під якісним пломбуванням на сьогоднішній день мається на увазі тривимірна […]
На зорі імплантології лікарі стикалися з таким дефіцитом кісткової тканини як дуже вузький альвеолярний відросток. Тоді єдиним методом збільшити його ширину було розщеплення за типом»зеленої гілочки”. При цьому в відростку поздовжньо пророблялася глибока борозна, в неї вводився інструмент, і зовнішня пластинка надламувалася, що виникло простір заповнювали кістковим матеріалом. Але цей метод не гарантував створення прийнятного […]
Стоматологічна вкладка – це штучна Реставрація, яка усуває дефект зуба, утворений в ході каріозного процесу. Говорячи іншими словами, вкладка-це пломба, яка виготовляється не в ротовій порожнині, а в спеціальній лабораторії. Реставрація зубів за допомогою вкладок проводиться для відновлення великих порожнин жувальних зубів. Доведено, що використання вкладок більш ефективно і надійно в порівнянні з традиційними пломбами. […]
Опис, види і характеристики французьких імплантів Euroteknika
Специфіка відновлення кісткової тканини після видалення зуба
Чи потрібно боятися імплантації? Які існують ускладнення і наслідки після імплантації? Чи існує ризик відторгнення імпланта і що сприяє швидкому і легкому відновного періоду? Найчастіше пацієнти, самі того не підозрюючи, сприяють збільшенню ризику розвитку ускладнень в післяопераційний період...
Відновлення передніх зубів-одна з найбільш затребуваних процедур в стоматологічній практиці.Без точного планування операції, діагностики та професіоналізму доктора неможливо отримати позитивний естетичний результат. Які особливості конструкції імплантів на передній зуб? Чи існує ризик відторгнення і як правильно доглядати за фронтальним імплантатом?
На зміну скальпелю приходить лазер, який використовується для імплантату в кістку. Операція із застосуванням лазерного променя не є окремим видом імплантації, але має свої переваги, в порівнянні з традиційним методом. Як проходить відновлення зубного ряду з використанням лазера? Які основні переваги інноваційного методу по заміні втрачених зубів?
Що таке абатмент? Особливості та відмінності індивідуальних і стандартних абатментів. Етап протезування.
Вінір – це стоматологічний термін, синонімом якого в українській мові є слово облицювання. Вінір – тонка облицювання товщиною 0,5-0,7 мм, що покриває передню поверхню зуба, тим самим, покращуючи його косметичний вигляд. Порцелянові вініри-одне з останніх досягнень сучасної стоматології. У цьому розділі ви можете дізнатися, що таке вініри, в яких випадках вони використовуються, переваги і недоліки […]
Відновлення зубного ряду – не новинка, а щоденна практика для сучасної стоматології. Міст або імплантат-яку конструкцію вибрати для відновлення функціональності і естетичності зубного ряду? Для кожного окремого випадку буде відрізнятися метод вирішення проблеми. У кожного варіанту є свої показання і протипоказання, переваги і недоліки.
Причини втрати зубів можуть бути різні: травми, несвоєчасне лікування, неправильна гігієна порожнини рота. Чи можливо відновити функціональність зуба, якщо він давно загублений? Який період після видалення зуба є найбільш оптимальним для проведення імплантації? Стоматологи не радять затягувати із заміною натурального кореня на штучний.
Імплантація вимагає професіоналізму від лікаря і повної довіри з боку пацієнта. Кожна методика по відновленню зубного ряду має свої переваги, ризики і протипоказання. Як ставиться імплантат і як правильно доглядати за штучним корінням?
Насолоджуватися смаком улюблених страв і бути впевненим у привабливості власної посмішки - такі завдання ставить перед собою сучасна стоматологія. Як за допомогою імпланта відновити функціональність зубощелепної системи? У чому полягають переваги імплантації? Здатний імплантат витримати харчові навантаження і повноцінно замінити корінь в зоні посмішки? Відповіді на ці та інші хвилюючі питання ви знайдете в статті.
Втрачені зуби можна і потрібно відновлювати, щоб уникнути можливих ускладнень, повернути функціональність і естетичний вигляд зубощелепній системі. Що таке "коронка" і "імплантат"? Яку роль виконує кожне з виробів? Від правильності вибору залежить не тільки краса посмішки, але також тривалості служби всієї конструкції.
Особливість зубних імплантів Replace компанії Nobel Biocare. Унікальне покриття і його основні властивості.
Посмішка-це не тільки візитна картка кожної людини, але і потужна зброя, якою можна бити оточуючих. Найбільш ефективним методом по відновленню втрачених зубів є імплантація. Процес імплантації зубів в нашій клініці складається з наступних етапів: повної діагностики, підготовки до установки імпланта, хірургічної процедури і кріплення абатменту з коронкою. Але чи потрібно готуватися до протезування пацієнту?
Основні характеристики і особливості імплантів Straumann Roxolid. Думка фахівців з приводу Штрауман
Особливості системи імплантів MegaGen AnyRidge. Кому показана імплантація. Відгуки пацієнтів і лікарів
Ankylos implantat (Анкілос): особливості застосування, переваги і недоліки. Відгуки лікарів і пацієнтів
Переваги та недоліки корейської системи імплантів MegaGen. Особливості проведення процедури на даних матеріалах. Відгуки лікарів і пацієнтів.
Імпланти Астра Тек: особливості застосування, переваги і недоліки. Відгуки лікарів і пацієнтів
Де в Черкасах проводять операції з імплантації зубів. Від чого залежить вартість процедури. Які ціни на зубні імплантати. Як вибрати клініку і лікаря. Та відповіді на інші популярні питання пацієнтів.
Переваги технології кераміки на цирконі. Переваги та недоліки цирконієвих коронок. Відгуки стоматологів та пацієнтів.